Určitě byly dobré zápasy proti Chýši, Žluticím, Vranému, Slanému, avšak Tuchlovice zahrály ze všech nejlíp. Sestava Rakovnických nebyla úplně ideální, ale zase mohl trenér Václav Eck vyzkoušet nové hráče na jiných postech.

Svižný, rychlý a kombinační fotbal ozdobilo pět branek, jedna dokonce hodně výstavní, a spousta dalších šancí a akcí, které vidíme mnohdy i v televizi.
Tuchlovice přivezly bývalého hráče Tatranu na hostování Míru Stuchlého, a také do útoku nasadily na dost dlouho mladého dorostence Míru Balíka, který hrál ještě vloni za žáky v Novém Strašecí, kde je kmenovým hráčem.

Ovšem co mladý Balík předváděl, bylo až k neuvěření. Jak se mohl mezi chlapy prosadit? Opravdu si poradil a dokonce se postaral o nejkrásnější gól utkání, když po kombinaci se Stuchlým vystřelil na zadní tyč, od které se míč odrazil do šibenice a přes celou branku zapadl za Zachova záda.

Hned v úvodu odstoupil z utkání Kučera a jedinou brankou Tatranu byla po chytrém  centru Pokorného hlavička Pidrmana. Rakovník ale nestíhal moc bránit, a tak bylo jasné, že hosté duel zvládnou lépe. Všechny jejich góly padly po krásných kombinacích na jeden dotek (2 Jalagonia, Portužák a Balík) – 1:4 (0:2).

Hezké zákroky vytasili i oba domácí gólmani – Procházka i Zach.