II. třída – 20. kolo

FK Kněževes A - FC 05 Zavidov B 4:2 – (1:1) - (Neveďal 2, Čihař R., Vrábík – Devera, Čech st.)
FC Jesenice A - So. Kroučová 8:2 (5:1) – (Jeníček 2, Balý 2, Pfejfer S., Mutínský, Kolář, Horvát – Machovský, Borský), FK Hředle - B. Rynholec 3:0 (1:0) – (Bechner, Amauwah, Pichnarčík), SK Senomaty A - SK Lány 2:6 (0:4) – Moroz, Mácha – Balík 5, Reichl), ČL Kolešovice A - TJ Slabce 7:2 (3:1) – (Kapoun 3, Zuska ml. 2, Polánek D., Polánek J. – Macák, Konopásek), Oh. Městečko - FC PO Olešná 1:2 (1:1) – (Jůna – Sejpka, Polášek M.), SK Lišany - Ol. Rakovník – hosté se k utkání nedostavili.
1. SK Lány 20 12 2 2 2 78:33 48
2. FK Kněževes A 20 12 2 1 5 55:43 41
3. FK Hředle 20 13 0 1 6 58:33 40
4. FC PO Olešná 20 12 0 1 7 56:37 37
5. FC Jesenice A 20 10 2 2 6 57:43 36
6. SK Lišany 19 9 4 0 6 51:36 35
7. Ol. Rakovník 19 11 0 1 7 52:36 34
8. ČL Kolešovice A 20 10 1 1 9 47:38 30
9. Oh. Městečko 20 8 1 2 9 47:38 28
10. SK Senomaty A 20 9 0 1 10 53:53 28
11. B. Rynholec 20 7 2 0 11 42:43 25
12. FC 05 Zavidov B 20 4 3 2 11 36:61 20
13. So. Kroučová 20 1 1 3 15 18:86 8
14. TJ Slabce 20 2 0 1 17 21:91 7

Střelci

24 branek - Petr Šnídl (Oh. Městečko)
22 branek - Jakub Číhař (Ol. Rakovník),
20 branek - Michal Reichl (SK Lány), Denis Scott Bechner (FK Hředle), Jiří Hanych (FK Kněževes),
16 branek - David Jeníček (FC Jesenice A),
13 branek – Miroslav Balík (SK Lány), Daniel Roušavý (SK Lišany), Jakub Vávra (SK Senomaty A),
12 branek - Petr Buršík (SK Lány),
11 branek – Jaroslav Daniš (ČL Kolešovice A), Adam Vitner (FK Hředle),
10 branek – Jiří Jelínek (SK Lišany), Radek Polášek (FC PO Olešná), Milan Beran (B. Rynholec),
9 branek – Tomáš Sejpka (FK Kněževes A – FC PO Olešná), Milan Petr (SK Lány), Václav Zuska (ČL Kolešovice A), Filip Milfait (B. Rynholec)
8 branek – Daniel Polánek (ČL Kolešovice A), František Machovský (So. Kroučová), Martin Polášek (FC PO Olešná), Petr Holeček (FK Kněževes A), Zdeněk Špimr a Stanislav Rous (Ol. Rakovník),
7 branek – Petr Čech st. (FC 05 Zavidov B), Dominik Kolář (FC Jesenice A), Martin Vodrážka (FK Hředle), Lukáš Majba (FC PO Olešná), Luboš Mácha (SK Senomaty A
6 branek – Jan Vrábík a Radek Čihař (FK Kněževes A), Václav Mutínský (SK Lišany), Jiří Urban (Oh. Městečko), Martin Karnold (SK Senomaty A), Martin Havel (Ol. Rakovník), Tomáš Kapoun (ČL Kolešovice A)
5 branek – Miroslav Hajný (Oh. Městečko), Lukáš Dadák (B. Rynholec), Tomáš Vodrážka (FC PO Olešná), Vít Fiala (FC Jesenice A), Jakub Matějka (SK Lány), Jan Paseka (SK Lišany)
4 branky - Roman Zadák, Jakub Černý a Patrik Telvák (FC PO Olešná), Lukáš Řepka a Michal Bagi (SK Lišany), Aleš Kraus a Petr Čech ml. (FC 05 Zavidov B), Milan Staněk (FK Hředle), Petr John, František Horvát a Jaroslav Mutínský (FC Jesenice A), Pavel Barthel (ČL Kolešovice A), Ondřej Havel a Zdeněk Eichler (SK Senomaty A), Libor Švolba a Ondřej Humr (SK Lány), Jiří Čiha (TJ Slabce), Ondra Neveďal (FK Kněževes A), Tomáš Macák a Marek Konopásek (TJ Slabce)



III. třída – 18. kolo

So. Janov - TJ Šanov 6:0 (4:0) – (Bradáč M. 3, Sajner, Melč, Konvalinka), TJ Roztoky A - Sp. Řevničov 4:2 (2:2) – (Krůta 2, Čumpelík, Ben Hadj – Husák Jakub 2), SK Pavlíkov - So. Sýkořice 3:0 (1:0) – (Ledvina 2, Kindl), SK Oráčov - So. Pustověty 0:3 (0:1) – (Truksa 2, Knap), Sj. Chrášťany - So. Branov 6:0 (1:0) – (Kozák 2, Králička 2, Herrmann, Loula), B. Lubná - TJ Čistá 8:0 (3:0) – (Trejbal 4, Kollár, Bok M., Henzély, Klik).
1. B. Lubná 17 17 0 0 0 71:15 51
2. So. Pustověty 17 15 0 0 2 46:20 45
3. TJ Roztoky A 17 9 3 2 3 43:36 35
4. Sp. Řevničov 17 10 1 0 6 49:46 32
5. So.Janov 17 8 3 0 6 36:18 30
6. Sj. Chrášťany 17 7 1 2 7 49:40 25
7. So. Sýkořice 17 6 0 4 7 26:30 22
8. SK Pavlíkov 17 4 2 2 9 36:41 18
9. So. Branov 17 5 1 1 10 34:46 18
10. SK Oráčov 17 3 2 1 11 29:55 14
11. TJ Šanov 17 2 1 1 13 15:47 9
12. TJ Čistá 17 2 0 1 14 21:61 7


Střelci

19 branek – Radek Pokorný (B. Lubná)
18 branek – Adam Trejbal (B. Lubná),
17 branek – Radek Truksa (So. Pustověty),
14 branek – Jan Husák (Sp. Řevničov),
12 branek – Petr Králička (Sj. Chrášťany),
10 branek – Jaroslav Bařtipán (SK Oráčov), Dominik Varyš (B. Lubná), Radek Choc (So. Branov),
9 branek – Lubomír Kozák (Sj. Chrášťany),
8 branek – Marek Bradáč (So. Janov), Tomáš Krátký (So. Branov), Martin Elmerich (So. Pustověty),
7 branek – Kryštof Loula (Sj. Chrášťany), Radek Konvalinka (So. Janov), Petr Kovařík (So. Sýkořice), Jiří Hošek (Sp. Řevničov), Pavel Hruška (TJ Roztoky A), Jaromír Knap (So. Pustověty),
6 branek - Martin Rosa (So. Janov), Roman Votroubek (TJ Čistá), Aleš Sekyra (TJ Šanov), Lukáš Polcar a Martin Škrlant (SK Pavlíkov), Filip Libecajt (Sp. Řevničov),
5 branek - Robert Henzély a Marián Bok (B. Lubná), Zdeněk Ledvina (SK Pavlíkov), Milan Pedál a Jan Urbanovič (Sp. Řevničov), Jan Elsnic a Slavomír Vachtl (SK Oráčov), Petr Linc (So. Sýkořice), Jan Bureš (TJ Roztoky A),
4 branky – Stanciu Liviu – Vasile (So. Sýkořice), Václav Krůta, Makram Ben Hadj Abdellatif, Vojtěch Hladík a Štefan Masarovič (TJ Roztoky A), Jiří Votroubek ml. (TJ Čistá), Jakub Kail (So. Janov), Jan Bauer, Luboš Koláček (So. Pustověty), Pavel Kollár (B. Lubná), Tomáš Hink (SK Pavlíkov), Jakub Svatoň (SK Oráčov), Lukáš Hanzl (Sj. Chrášťany), Jakub Husák (Sp. Řevničov)

IV. třída – 18. kolo

FK Kněževes B - SK Mš. Žehrovice 2:0 (0:0) – (Šíma, Žemlička), So. Ruda - So. Panoší Újezd 10:0 (5:0) – (Mrnka 3, Pongrác 3, Král 2, Novotný, Pondělíček), TJ Roztoky B - FC Jesenice B 2:2 (1:1) – (Zikmund, Hladík – Kolář, Pfeifer J.) – pk 3:1 (Horáček), So. Srbeč - SK Senomaty B 4:2 (1:2) – (Svítek, Kratina, Voborník, vlastní Vodrážka – Moroz 2), FK Kounov – ČL Kolešovice B – odloženo, So. Petrohrad – volno.
1. TJ Roztoky B 15 10 1 1 3 44:27 33
2. So. Petrohrad 15 8 3 0 4 55:39 30
3. SK Mš. Žehrovice 16 8 2 2 4 48:32 30
4. FC Jesenice B 15 8 1 3 3 49:29 29
5. So. Ruda 16 8 1 0 7 45:34 26
6. SK Senomaty B 15 6 3 1 5 40:29 25
7. So. Srbeč 16 6 1 4 5 53:40 24
8. FK Kněževes B 15 7 0 1 7 45:41 22
9. ČL Kolešovice B 15 6 0 1 8 28:40 19
10. FK Kounov 15 2 1 0 12 19:76 8
11. So. Panoší Újezd 15 2 0 0 13 27:66 6

Střelci

21 branek - Milan Svítek (So. Srbeč),
20 branek - Dominik Kolář (FC Jesenice B),
12 branek - Karel Pros a Jaroslav Kovář (So. Petrohrad),
11 branek - Marcel Kovář (So. Petrohrad),
10 branek - Miroslav Mišík (So. Srbeč), Adam Jurča (So. Petrohrad),
9 branek - Petr Kureš (SK Mš. Žehrovice), Ondřej Čumpelík (TJ Roztoky B), Daniel Polánek (ČL Kolešovice B),
8 branek -
7 branek - Karel Kratina (So. Srbeč), Lukáš Halámek (So. Petrohrad), Luboš Malafa (FK Kněževes B)
6 branky - Jan Kočí (SK Mš. Žehrovice), Jakub Polánek (ČL Kolešovice B), Vít Husák, Jan Pondělíček a Tomáš Novotný (So. Ruda), Josef Žemlička (FK Kněževes B),
5 branek - Milan Liprt (So. Panoší Újezd), Lukáš Voborník (So. Srbeč), Luboš Mácha a Antonín Polcar (SK Senomaty B), Ladislav Jambor (FC Jesenice B), Radek Škutchan (SK Mš. Žehrovice), Petr Pongrác (So. Ruda)
4 branky - Bronislav Polcar (So. Panoší Újezd), Jakub Vávra (SK Senomaty B), Jiří Beneš (FC Jesenice B), Radek Čihař a Miroslav Miksa (FK Kněževes B), Milan Cífka (So. Srbeč), Tomáš Krůta a Martin Fikejz (TJ Roztoky B), Radek Vojanec a David Mrnka (So. Ruda), Petr Huttr a Lukáš Schejbal (FK Kounov), Dmytro Moroz (SK Senomaty B)

Rakovnický Tatran padl s Meteorem 1:2.
Tatran záchranářský duel nezvládl