„Soupeř byl velmi kvalitní a běhaví. My jsme naopak byli hodně špatní zejména směrem dozadu. Remíza je hodně nespravedlivá, neboť dvě třetiny zápasu byly Plasy lepším týmem," uznal vedoucí Hředel Jan Sklenář.

Do utkání vstoupili lépe Hředelští, když se hned po pěti minutách dostal do dobré šance Vitner, jehož pokus o lob však gólman Plas vystihl. Poté se ocitl v další dobré příležitosti tentokrát Bechner, ale rovněž nedal. Po čtvrt hodině se hra vyrovnala a Plasy udeřily, když jejich hráč si naběhl mezi dva hředelské stopery a prostřelil Malinovského – 0:1. O pět minut později však vyrovnal Bechner, který dorážel slabou střelu, jež gólmanovi Plas vypadla z rukavic – 1:1. Hned vzápětí však domácí nepokryli odražený míč po centru a plaský fotbalista uklidil balon ke vzdálenější tyči – 1:2. O dvě minuty později ale bylo opět srovnáno, když znovu chyboval hostující gólman, který při odkopu našel pouze Cibulku, který předložil Bechnerovi před prázdnou bránu – 2:2. Zápas nahoru, dolů pokračoval i nadále, když o chvíli později vyrobili Hředelští hrubku v obraně, za kterou také pykali – 2:3.

Úvod druhé půle zastihl domácí v nedbalkách a Plasy si vypracovaly dvě stoprocentní šance, ale ani jednou netrefily prázdnou bránu. Hosté byli nadále aktivnější, jednou dokonce trefili tyč, ale přesto udeřilo na druhé straně, když Bechner využil nahrávku Vitnera a zkompletoval hattrick – 3:3. 

FK Hředle: Malinovský – Somol, Volráb, Rais, Cibulka – Vodrážka, Minařík, Sláma, Šmíd – Vitner, Bechner. Hokejově střídali: Hladký, Beránek.