Hořovicko B – Tn. Rakovník 2:5 (1:3)

Hosté přijeli bez pěti stabilních hráčů, na hřišti to ale nebylo znát. Od úvodu byli Tatranští aktivnější. První tři šance ještě gólem neskončily, ta čtvrtá ale již ano. Po rohu Pouly se hlavou prosadil Kapoun. O chvilku později se po Vrábíkově vybojovaném balonu ve středu hřiště dostal tentýž hráč do sóla a opět se nemýlil – 0:2. Domácí o sobě dali vědět ve 34. minutě, kdy Čihař zakončil rychlý protiútok – 1:2. Jenže o dvě minuty později chybovala obrana Hořovicka a Urik své sólo zakončil střelou na zadní tyč – 1:3. Ve zbytku první půle mohly skórovat oba celky, blíže ke gólu měli přece jen domácí. Při dvou těžkých střelách Čihaře se ovšem vyznamenal Zach.

Ve druhé půli se hrál vyrovnaný fotbal. V 62. minutě mohli hosté pojistit své vedení. Kapoun ovšem penaltu neproměnil. Hosté se ale pojistky přeci jen dočkali o šest minut později, kdy obraně utekl Urik a jeho následný centr zužitkoval Poula – 1:4. Po chvilce obrana Hořovicka hořela znovu. Tentokrát se do sóla dostal Kapoun, který zkušeně obstřelil Šilhavého a zvýšil na 1:5. Poslední slovo v utkání měli domácí. Dvě minuty před koncem korigoval na 2:5 Diviš.

Tatran Rakovník: Zach – Vecka – Kratochvíl, Vrábík, Kollár – M. Urik (70. Brož), Poula, Hájek, Kroupa – Eck, Kapoun (90. Procházka). Branky: Čihař, Diviš – Kapoun T. 3, Urik, Poula. Poločas: 1:3.