Ten je na třetím místě v tabulce nejvyšší okresní soutěže, zatímco Kolešovice mají jen šest bodů a patří jim místo poslední. Stejný počet bodů má a na průběžném sestupovém místě je i Sokol Srbeč.

Byla to o tomto víkendu právě do té doby šestibodová Jesenice, kdo doma získal vítězství a uskočil na dvanáctou příčku. V posledním kole můžeme vidět zajímavý duel mezi Srbčí a Kolešovicemi, tedy boj o úplný spodek.

ČL Kolešovice – Tatran Rakovník B 1:2 (0:1)

Začátek patřil hostům, kterým pomohl návrat Roberta Vargy a trenéra A týmu – Václava Ecka. Domácí mohli Tatranu argumentovat akorát pár brejky, které podnikl Kozák. V 10. minutě se trefili hosté, konkrétně Novák, a gólovku mu nabídl Varga – 0:1.

Do poločasu se ukázal i silný brankář Herink, když vytěsnil pěkný kousek Kozáka. Druhý gól Tatranu přidal Bethel, úlohu měl jednoduchou, asistentem této branky byl předchozí střelec Novák. Čtvrt hodiny před koncem ukázal rozhodčí Fořt na puntík a domácí pomocí Kozáka snížili – 1:2. Tatran měl i v závěru nějaké šance, ale především zodpovědnou obranu a svým bojovným výkonem už nedopustil změnu výsledku.