Hráči rezervy SK Rakovník spílají rozhodčím
V Unhošti bylo béčko SK Rakovník aktivnější. Branku mohl vstřelit brankář A-týmu Kabele, ale jeho tvrdá střela skončila pouze na břevně. Poté dopravili balon do sítě Krupička a po něm i Kabele, ale oba góly nebyly uznány pro údajný ofsajd. Na druhé straně otevřel skóre Neuberger, vedení domácích v druhé půli ještě navýšil Šimáček. V závěru již pouze korigoval veterán Plaček. ,,Zápas není třeba nijak více komentovat. Do utkání jsme vstoupili koncentrovaně, vstřelili dvě regulérní branky, které ovšem nepochopitelně byly označeny za neregulérní. S body jsme zde nepočítali, tak jsme rádi, že jsme dohráli bez vyloučení a můžeme se soustředit na příští domácí zápas, který bude skutečně o fotbale,“ byl vytočený kouč rezervy SK Petr Kýzl.

Jan Pospíšil
Ptejte se hokejbalisty Jana Pospíšila

Béčko Tatranu slaví první tři body
To druhé rakovnické béčko se konečně dočkalo výhry, rezervu Slaného zdolalo 2:1. „Vítězství je naprosto zasloužené, ale až moc vydřené. Nedaří se nám proměňovat šance. Snad tyto tři body kluky nabudí do dalších zápasů,“ přeje si kouč Tatranu Zdeněk Weis.

V Dobré bylo rozhodnuto za dvacet minut
Fotbalisté Mšece vstoupili do duelu ve Velké Dobré velmi bídně. Neuběhlo ani dvacet minut a gólman Klíma třikrát lovil balon ze své sítě. Mšečtí se již z počátečního šoku nevzpamatovali. „Pro nás to bylo utkání blbec. Vůbec jsme nezachytili nástup domácích a po dvaceti minutách bylo rozhodnuto. Porážka mě samozřejmě mrzí, ale horší je, že se nám postupně zranili čtyři hráči. Utkání jsme dohrávali v deseti a mám hrůzu, jak vůbec poskládáme mužstvo na příští duel,“ byl rozmrzelý trenér Mšece Miroslav Mrázek.
Tatran B – Slaný B 2:1 (1:1), 38. Kučra, 74. Vrábík – 20. Maroušek. Tatran B: Procházka – Přibyl (67. Tauš, 90. Skoupý), Vrábík, Weis, Jiřík (59. Hájek) – Vrána, Vild, Čermák, Borsuc – Omovie, Kučera.

Fotbalisté SK Rakovník v tomto ročníku divize doma poprvé ztratili. Mariánské Lázně porazili až po penaltách, když duel skončil v základní hrací době 2:2.
Rakovničtí doma poprvé ztratili, dva body berou

V. Dobrá – Mšec 3:0 (3:0)

6. a 16. Porazil, 19. Andruchovič. Mšec: Klíma – Janoušek, Kučera, Pěčička, Červený – Zeman, Mrázek (81. Pejša), Podlena (69. Heller), Wittmayer – Lupák – Jurgovski (37. Pelc).

Unhošť – SK Rakovník B 2:1 (1:0)

30. Neuberger, 57. Šimáček – 87. Plaček. SK Rakovník B: Aksamit – Titlbach, Trégr (31. P. Tvrz), Kabele, Nováček – Mareš, Kýzl, Faigl (70. Plaček), Čech, Mates – Krupička.
Zlonice – Unhošť 5:0 (1:0), 31. a 73. Samek, 52. Demeter, 58. Gil, 71. Špeta. Lužná: Rác – J. Špička, Rek, Kopernický, Mezei (81. Sláma) – J. Grill (69. Staněk), Ambrůžek, A. Špička (87. Bičík), Kolínský – Krumhanzl, Šnajdr (61. R. Grill).