Tatranští začali lépe, vytvořili si několik tutovek především Petrem Kučerou, ale bez gólového efektu. Ve 23. minutě byl navíc vyloučen Tauš, který zatáhl za záchrannou brzdu a fauloval pronikajícího Tygla. I v deseti dokázali domácí Hostouň přitlačit, ale z gólu se radovali pouze hosté. První vsítil v závěru první půle Fábry.

Také po změně stran Tatranští nebezpečně hrozili, Kučera, Vrána ani Jiřík ale hostouňského gólmana Obrciána nepřekonali. To hosté si počínali v zakončování lépe, v 73. minutě zvýšil vedení Gibilov, který se trefil i o chvíli později. V tu dobu již chytal v brance domácích hráč z pole Čermák, který nahradil zraněného gólmana Tůmu. Konečnou podobu výsledku dal v závěru Slanina.

„Bohužel, jak v prvních dvaceti minutách, tak i po vyloučení jsme měli spoustu tutovek, ale nedokázali jsme dopravit balon ani do prázdné brány. Vrcholem všeho pak byla 73. minuta, kdy po faulu na Petra Kučeru nebyla odpískána penalta, která byla jasná. Hned z protiútoku jsme dostali druhý gól a bylo po zápase. Hra nebyl špatná, ale výsledek je špatný,“ smutnil zklamaný lodivod Tatranu Zdeněk Weis.

Tatran Rakovník B: Tůma (Pšenička) – Borsuc, Weis, M. Kučera, Jiřík – Rothe, Hájek, Čermák, Tauš – Vrána, P. Kučera.