FK Rakovník –  Uragán Ústí nad Labem 13:0  (7:0)

Úvod zápasu vyšel domácím fotbalistkám náramně. Ve 37. sekundě první střela, ve 45. vteřině první gól z kopačky Stránské – 1:0. V 10. minutě to bylo 2:0 a opět se prosadila Stránská.

Ve 14. minutě si zaběhla na střed z pravé strany Andrová a podél brankářky využila přesnou přihrávku Plzákové – 3:0. Čtvrtý gól v 18. minutě dala Roubíková po akci Stránské, pátý si zapsala Jungová, když dorazila svoji střelu vyraženou brankářkou – 5:0.

Ve 27. minutě se až do branky prokličkovala Košvancová – 6:0. Poločasové skóre uzavřela Roubíková po akci Košvancové – 7:0. Druhý poločas pokračovaly hráčky v nasazeném tempu, které vyústilo ve 48. a v 52. minutě v druhý a třetí gól Jungové – 9:0.

Jubilejní desátou branku vstřelila v 69. minutě Roubíková a stala se tak druhou rakovnickou hráčkou se třemi vstřelenými góly. V 78. minutě penaltu po faulu na Michálkovou bezpečně proměnila Plzáková – 11:0.

V závěru zápasu v 83. minutě třetí hattrick završila Stránská a konečnou podobu výsledku dala o minutu později po kličce brankářce až do prázdné branky Michálková – 13:0.

„Holky musím pochválit za výborný výkon hlavně v 1. půli. Hrály s chutí, dobře kombinačně a úspěšně zakončovaly. Ve druhém dějství přeci jen trochu polevily, ale s výsledkem i hrou celkově musíme být spokojeni," řekl stručně a jasně kouč FKR Milan Dvořák.
V následujícím kole už to nebudou mít Rakovničanky tak lehké, v sobotu zajíždí do Liberce, který na ně ztrácí čtyři body a hraje dobrý a kombinační fotbal.

FK Rakovník: Krömrová (46. Horáčková) – Andrová, Vedralová, Vajcová, Hrdličková – Novotná (78. Holíková), Jungová, Plzáková – Roubíková (72. Michálková), Košvancová (46. Kieryková), Stránská. Trenér: Milan Dvořák.