FC 05 Zavidov – Podlesí 3:3 (0:3) pk 8:9

Domácí měli v první půli mírnou převahu, vytvořili si několik velmi slibných šancí, ale góly dávali hosté. Již v 9. minutě přišel dlouhý míč za obranu, na který si naběhl Slepička a krásnou křížnou střelou nedal Kuklovi šanci – 0:1. V 30. minutě utekl Slepička podruhé. Pohrál si ve vápně s Liprtem, ale místo zakončení posunul míč na volného Sedláčka, který uklidil balon do prázdné branky – 0:2. Zavidovští mohli snížit, ale V. Beneš, Jančařík nebo Ryšlavý nebyli schopni z deseti metrů dostat míč do sítě, a tak udeřili opět hosté, kteří minutu před přestávkou vstřelili Souchou třetí branku – 0:3.

V 60. minutě byla po úniku Ryšlavého a následném faulu nařízena penalta, kterou však neproměnil Beneš. O chvíli později se domácí dočkali, Devera vysunul Korčáka, který předběhl obránce, vnikl do vápna a zakončil – 1:3. Domácí měli i nadále převahu a svůj tlak korunovali v 70. minutě, když Korčák zpětnou přihrávkou našel V. Beneš, který zachoval chladnou hlavu a placírkou poslal míč k tyči – 2:3. V nastaveném čase nejprve mohli rozhodnout hosté, ale Kadlec ze tří metrů Kuklu neprostřelil. Následoval brejk a po závaru před bránou vyrovnal V. Beneš na 3:3 a poslal zápas do penaltového rozstřelu, ve kterém byli úspěšnější hosté, kteří zvítězili 9:8 a brali bod navíc.

„Začátek zápasu nám vyšel, kombinovali jsme, byli jsme aktivní, bohužel však pouze po vápno soupeře, kde jsme nebyli moc nebezpeční. Hosté prakticky každou akci, při které se dostal k naší bráně, zakončil gólem. V druhé půli jsme se zlepšili, začali jsme bojovat o výsledek a zaslouženě jsme v nastavení vyrovnali," hodnotil utkání zavidovský kouč Jaroslav Hamouz.

FC 05 Zavidov: Kukla – Pichner, Liprt, Vanický, Hvězda (79. Geier) – Ryšlavý (63. Žďánský), Jančařík (63. Devera), Polák, A. Špička (70. Dvořák) – V. Beneš, Korčák.