Na začátek se vůbec nešetří a aby toho nebylo málo, jejich obvyklá startovní trasa Tyršovo koupaliště –  Městečko se letos prodloužila. Běželo se od rakovnické nemocnice. Strůjce plánu – kdo jiný než trenér, nám vše řekl sám…

Začneme odzadu, byl jste s podzimem spokojený? Druhé místo by se mohlo zdát dobré?
Ukázalo se, že Zavidov to s postupem myslí opravdu vážně a letos je na řadě on. Není o postupujícím celku pochyb, když tým neztratil ani bod, určitě si to zaslouží. A my jsme skončili druzí, což by se mohlo zdát dobré, také jsem s tím spokojen, ovšem s předvedenou hrou v některých zápasech nikoliv.  Nejvíc se nám nevydařilo utkání ve Hředlích, z toho nelze udělat ani žádný rozumný komentář…

Letos jste začali přípravu 12. ledna, kolik se vás sešlo?
Na srazu nás bylo třináct (fotka), ale běžců bylo devět.

Tradičně se běželo až do Městečka, proč nebyl sraz na Tyršově koupališti?
Vloni jsme běželi právě od koupaliště a zdálo se mi to málo (smích), tak jsme se letos sešli u Cafexu pod nemocnicí, abychom tu trasu trošku natáhli.
Měřila jsem tu trasu, je to krásných patnáct kilometrů…
Mnozí si to nemyslí, ale mně to také přijde krásné (smích).

Jak bude příprava vypadat dál?
Každou sobotu budeme trénovat venku, každou středu zatím v tělocvičně. Máme naplánované zatím jen dva přípravné zápasy. 3. března hrajeme s namíchaným týmem SK Rakovník (dorost a náhradníci A mužstva), týden před soutěží máme domluvený zápas s Pustověty. Určitě budeme ještě nějaký zápas shánět, to se uvidí, kolik se nás v jaký termín sejde, jinak je to pro nás zbytečné. Odjíždíme také na soustředění, a to 6. února. Budeme pryč zhruba 4 – 5 dní.

Jak to vypadá s kádrem, zůstává vše při starém?
Všechna hostování, co máme a končí, tak se budeme snažit prodloužit i dál. Jedná se tedy o Miku a Masaroviče z Roztok a o Juna z Tatranu Rakovník. Zatím budeme s kluby teprve jednat. O ukončení něčí kariéry zatím nevím, tak snad by kádr měl být stejný jako na podzim.

Hráč Blabla je u vás až do jara? Toho jsme viděli na podzim jen zřídka…?
Ano, toho máme na hostování až do konce jara. Moc toho zatím u nás neodehrál, jednak díky pracovnímu vytížení, a pak se také věnuje sálové kopané.