SK Rakovník - Sparta Doly Kladno 3:2 (2:0, 0:1, 1:1)

Zápas se hrál 3x20 minut a během první třetiny se hráči Rakovníka seznamovali s povrchem a hra byla mírně těžkopádná, i díky prozatimní menší fyzické kondici, kterou SKR zatím nabírá při začátku přípravy. Nicméně kladenské obraně utekl Bohatý a přehodil gólmana - 1:0.

Na druhou branku si počkal Gregor, když k němu dolétl odražený míč, který usměrnil kýženým směrem - 2:0. Druhá dvacetiminutovka byla vyrovnaná, přesto však Rakovník zaspal při bránění a kladenský hráč mohl z hranice vápna vystřelit. Jeho pokus se odrazil od břevna do sítě - 2:1.

Ještě než si žáci odpočinuli před poslední částí mohl zvýšit Bohatý, Cibulka i Spal, ale buď byli daleko, nebo jejich důraz v šestnácce nebyl dostatečný.

V úvodu poslení třeriny se povedlo Kladnu srovnat, když z pravé strany nikdo nezastavil pronikajícího hráče, který se do meruny z 30 metrů opřel, a ta se zajímavě stočila až za Peškova záda - 2:2.

V 50. minutě měl hezkou šanci Cibulka, míč už se kutálel po brankové čáře, kladenský hráč jej ale stihl odkopnout. Cibulka si o chvíli později už dal pozor a z jednoho doteku narazil Bohatému, který stanovil výsledek 3:2.

SK Rakovník: Pešek - Rohla, Hovorka, Vydra, Šedivý - Kovacz, Spal, Gregor, Jurgovski - Cibulka, Bohatý. Hokejově střídali: Faigl, Kýzl, Polák a Duchek. Trenér Jan Janota.