Viktoria Všestudy – SK Rakovník 0:5 (0:2)

Vzhledem k tomu, že lídr soutěže ztratil dva body v utkání s ASP Slaný, a to i přesto, že kladenský tým děvčat vedl o poločase 2:0, nakonec pouze remizoval 3:3, a rakovnická děvčata se mohla tudíž zpět vyhoupnout na výsluní tabulky krajského přeboru. Vzhledem k postavení Všestud v tabulce neměla být výhra pro Stars Rakovník dřina. Bohužel ale opak byl pravdou. Prokletí a nervozitu z kopaček hráčky sundaly až po vstřelení dvou branek. Od té doby jasně dominovaly na palubovce pouze rakovnické hráčky a když v druhém poločase přidaly další tři branky, bylo o výsledku rozhodnuto. Počet diváků na tomto utkání byl šedesát a utkání s přehledem řídili Říha a Krejcar.
Branky: Zíková 2, Andrová, Hančarová, Liprtová.

SK Rakovník: Pavlíčková – Brabcová, Liprtová, Novotná – Andrová, Joglová, Zíková, Hančarová.

FC Haus Jirkov – SK Rakovník 2:5 (0:2)

Téměř skoro totožné utkání jako se soupeřem ze Všestud. Jen s tím rozdílem, že hráčky si již věřily a bylo to na palubovce hned znát. Rakovnické hráčky převzaly otěže zápasu hned od úvodní minuty a hrálo se téměř celý první poločas na jednu branku. Hostům se podařilo vsítit dvě branky, ale i nadále dobývaly jirkovskou svatyni, ale bohužel bez úspěchu.

Druhý poločas začal stejně jako ten první. Hosté z Rakovníka dokázali ještě přidat další tři branky. Stav zápasu byl tedy v tuto chvíli 5:0. Hráčky Stars Rakovník tudíž trochu polevily a soupeř hned toho využil a dvakrát prostřelil dobře chytající Pavlíčkovou – 2:5. Rakovnické opět přidaly na obrátkách a zbývající čas do konce utkání měly plně pod kontrolou. Držely míč na svých kopačkách, do ničeho se nehrnuly a hrály se soupeřem bago. Toto utkání shlédlo osmdesát diváků a odřídili ho rozhodčí Chadima a Říha.
Branky: Hančárová 2, Novotná 2, Liprtová, � Huňadyová 2.