So. Všestudy – SK Pavlíkov 0:1 (0:1)

Pavlíkovské hráčky na svého soupeře vletěly hned od úvodních minut. Vytvořily si i tlak, ale vedoucí branku se jim vstřelit nepodařilo. Teprve ve 32. minutě zajásala lavice pavlíkovského celku. Na rohový kop V. Bártové si naběhla kapitánka Pavlíkova K. Hejdová a hlavou poslala míč za záda bezmocné domácí brankářky – 0:1.

Úvod druhého dějství byl velice vyrovnaný. Fotbalový děj se odehrával po většinu času kolem středového kruhu. Jak přibýval odehraný čas, tak přibývala i řada nepřesností. Hostující hráčky se zhruba po dvaceti minutách druhé půle stáhly před vlastní pokutové území a začaly se obávat o výsledek. To byl jasný signál pro větší ofenzívu domácího celku. Pavlíkov ale svoji bojovností všestudské hráčky do vážnější brankové situace nepustil a střely ze střední vzdálenosti s přehledem pochytala Kulhánková. Nějvětší šance domácích na vyrovnání skóre byla v 73. minutě, kdy rozhodčí odpískal proti Pavlíkovským pokutový kop. Domácí ale neproměnili. Pavlíkov ubránil těsné jednobrankové vítězství a připsal si na své konto tři body.

„Hráčky šly daleko více za vítězstvím. Bojovaly, ale pak se nesmyslně stáhly na vlastní polovinu. Určitě nás toto vítězství nabudí,“ vrátila se k utkání trenérka Kociánová.

SK Pavlíkov: Kulhánková-Pospíšilová, Bártová, Dolejšová, Křišíková - Brabcová, Hejdová, Macáková - Slavíková, Bázlerová, Šarlingrová.