„První půlku jsme odehráli docela dobře, šance byly na obou stranách, gólman nás jednou zachránil, Kuba Vávra dal hezký gól a vedli jsme 1:0. V kabině jsme si řekl, že se bude snažit zápas dohrát ve stejném stylu, na začátku druhé půle měl tutovku Zápal, ale nedal a za stavu 1:2 už chtěl každý sám rozhodnout a hra se úplně rozpadla" uvedl příčiny porážky kouč Senomat Petr Sojka.

Jesenice se dočkala vyrovnání v 66. minutě, kdy se hlavou prosadil Jeníček a začala branková kanonáda. V 71. minutě otočil skóre Fiala, o tři minuty později přidal třetí branku z penalty Brda a na 4:1 pro hosty zvýšil v 77. minutě Kotek. Poslední slovo měl v 88. minutě Horvát – 1:5.
„Po vývoji v první půli jsem tentokrát neudělal v kabině žádnou bouřku a v klidu jsme si řekli, že soupeř je hratelný. V druhé půli jsme na ně vlétli a mezi 66. a 77. minutou jsme dali soupeři čtyři góly a rozhodli zápas. Po jednoznačném vítězství panuje spokojenost," nechal se slyšet trenér Jesenice Bedřich Bočánek.

Senomaty: Kučaba – Kodeš, Havel, Hudák, Hůla – Katona, Kukla Karnold, Trešl – Vávra, Zápal (56. Polcar).

Jesenice: Řehoř – Altman, Balý, Pacourek (65. Beneš), Pfejfer – Horvát, Šťastný, Fiala (79. Worofka), Kotek – Jeníček, Brda.