Úvaly – FK Jesenice 3:1.

Hned od úvodních minut se hrál nepohledný fotbal. V zápase, kde ani jednomu z týmů prakticky o nic nešlo, se zrodilo jen minimum šancí. Do 38. minuty to ještě vypadalo, že by přeci jen jeseničtí fotbalisté mohli v pozměněné sestavě překvapit. Bohužel se tak nestalo. Sedm minut před koncem prvního poločasu hosté opět špatně pohlídali domácí hráče. Ti toho dokázali využít a ujmout se vedení – 1:0. Zbytek poločasu se odehrál v poklidu, oba celky čekaly na poločasový hvizd rozhodčího.

Po změně stran jesecké mužstvo ožilo alespoň na malou chvíli. Vyrovnalo hru a vytvořilo si i několik slibných střeleckých pozic. Bohužel ani jedna neprošla za záda domácího brankáře. Hosté se ale nakonec také dočkali. Zuyev dravě vlétnul do pokutového území, přihrávkou našel Procházku, ten posunul míč na lépe postaveného Havla, který nedal brankáři sebemenší šanci – 1:1. Jesenice následně držela s domácím týmem krok, ale v závěru zápasu jí došly síly. V 78. minutě využili úvalští fotbalisté svoji rychlost a ujali se vedení – 2:1. Na to zkusil hostující celek zareagovat otevřenější hrou, ale na vyrovnání již nezbývaly síly. Naopak to byli domácí fotbalisté, kteří upravili výsledek na konečných 3:1.

„V tomto zápase jsme se rozloučili neadekvátně s krajským přeborem. Na zápas nás odjelo pouze jedenáct. Museli jsme požádat dorostence, kteří navíc odehráli dopoledne zápas,“ komentoval utkání jesenický trenér Zdeněk Weis.

FK Jesenice: Pták – Otcovský – Gregor, John, Urik – Kotek, Zuyev, Brabec, Ujčík – Havel, Procházka.