První vystoupení Branova bylo dobré do 75. minuty, ale pak došly hráčům síly, které zatím nabírají při prvních trénincích, a odešli poraženi.

Sokol Branov – SK Slaný 2:5 (1:1)

SK Slaný je nováček v I. A třídě, zatímco Branov drží prostředek tabulky I. B třídy. Hoši od Berounky nastoupili v kombinované sestavě, dva hráči vypomáhali z Olympie Rakovník, protože trenér Bedřich Koch postrádal poměrně dost hráčů, potýkajících se s marodkou.

První polovina se odehrála celkem vyrovnaně, hosté se jevili lepším týmem, ale Branov dokázal herně i gólově držet krok. Akci Slaného na začáktu poločasu vyřešila branovská obrana dobře a po dvou šancích Poláka mohli jít domácí i do vedení, ale místo toho přišlo potrestání špatné rozehrávky Bartyzala – 0:1.

Do půl hodiny hry stačili domácí jednogólovou ztrátu smáznout, když po přímém volném kopu Štillera dostal balon do branky Helebrant – 1:1. Vstup do druhého dějství nebyl moc šikovný a po čtyřech minutách už tým Slaného vedl 1:3.

V 70. minutě vytvořili domácí pěknou akci na jeden dotek a Polák snížil na 2:3. Když se schylovalo k posledním patnácti minutám, tak Branovu došly síly a jak na place, tak na výsledku to bylo znát. SK Slaný přidal dvě branky, jednu až v 90. minutě a zrodil se tak výsledek 2:5.

„V první řadě chci poděkovat Olympii a jejím hráčům za výpomoc. Do 75. minuty jsem byl spokojený. Pak se projevila větší kvalita Slaného, protože nám došly síly. My s trénováním teprve začínáme,“ zhodnotil první branovské vystoupení kouč Bedřich Koch.

Sokol Branov: Bartyzal – Sýkora, Tkáč, Cihelka, Křováček (75. Dubský) – Helebrant, Štiller, Kruba, Kuchař – Horn, Polák. Trenér Bedřich Koch.