Sokol Branov – Sokol Lidice 3:3 (1:1)

Bojovné utkání nezačalo pro domácí šťastně. Hned ve 2. minutě ztratili po svém vhazování míč a z následné střely prohrávali 0:1.
Potom pokus Kruby hosté zablokovali a z rychlého brejku T. Dubského také nic nebylo, protože ho zastavila tyč. Ve 25. minutě se ale Branov dočkal, po pasu Dochtora se to přeci jen Dubskému v samostatném úniku povedlo – 1:1.

Chvíli nato byl faul ve vápně Branova a první pecka. Dubský ale nedal hostům k vedení šanci. Když bylo ve druhém poločase odehráno deset minut, pomohly si nedovoleným způsobem Lidice. Sám postižený Dochtor pokutový kop proměnil – 2:1.

V 60. minutě měli domácí tak trochu smůlu, po nepřesné rozehrávce musel zasahovat opět strážce domácí svatyně, míč ale vyrazil jen do Jiráskových zad, odkud se vlastenec dokutálel až za čáru – 2:2.

Po centrovaném míči od Jiráska našel Dubský Dochtora, který se postaral o třetí gól – 3:2. Deset minut před koncem se kopala třetí penalta, kterou hosté museli uklidit mezi tři tyče až z dorážky – 3:3. Nebylo všemu konec. V 86. minutě ukázal hlavní rozhodčí na bílou značku počtvrté (potřetí pro Lidice) a hosté už si museli trhat vlasy na hlavě. Zase se netrefili.

V úplném závěru mohl dát definitivní podobu výsledku Dubský, jemuž předložil před prázdnou Dochtor – stačilo zakončit z první. Dubský bohužel míč zasekával a pak o něj mezi navrátivšími se obránci přišel.

„Dnes je to pro nás ztráta bodů, protože s Lidicemi jsme měli vyhrát. Kopaly se čtyři pokutové kopy, z toho tři proti nám. Myslím, že nařízeny byly vcelku správně, i když ten první byl trochu přísnější. To ovšem ukazuje na to, že bychom neměli takhle faulovat, zvláště v šestnáctce. Nicméně klukům musím poděkovat za bojovnost, kterou do zápasu vložili po minulém debaklu v Mutějovicích,“ okomentoval domácí utkání trenér Jiří Týče.

Branov: Dubský – Šika, Kuchař, Sklenička, Horn – Konopásek, Kruba, Jirásek, Hanzl – T. Dubský, Dochtor.
Příští zápas odehrají fotbalisté od Berounky v Lužci. Utkání se hraje v neděli od 16:30.