Sokol Branov – Jeneč 1:2 (1:1)

První minuty to byli ještě hosté, kdo měl navrch, pak se ale na hostujícícho brankáře valily útoky Branova. Byly to tutovky a žádná v síti neskončila. Do vedení šel Sokol až ve 41. minutě, to se uvolnil Dubský a z 25 metrů se radoval. Oslavy ale trvaly moc dlouho a nekoncentrace byla osudná.

Hned z výkopu se dostali hosté ke kopu z rohu, který skončil v autu, po dlouhém autu byl závar ve vápně, Bartyzalovi vypadl míč z ruky a bylo okamžitě srovnáno – 1:1. Do šatny to nebylo pro domácí moc příjemné. Branov byl i nadále aktivnější, ale po nějakém čase začal ztrácet fyzicky, protože Jeneč má ve svých řadách mladé kluky.

Po chybě v obraně se Jenči podařilo jít do vedení a to mohla ještě navýšit, protože při kiksu Šiky kopala penaltu. Ta ale mezi tři tyče nešla. Zbývajících deset minut hrál Branov vabank, fotbal to byl nahoru a dolů, ale na srovnání už chyběla šťáva.

„Musím to opakovat, trápí nás zakončení, nedáme ani stoprocentní tutovky. Jdeme sami na brankáře a neuspějeme. Ztráta bodů mě mrzí, protože Jeneč byla ideální soupeř k poražení. Na konci nám došel benzín, ale kdyby to bylo v prvním poločase 3:0, hosté by nás už nedotáhli. Musíme na tomhle určitě zapracovat a trochu potrénovat. Doufám, že první body si odvezeme za týden z Mutějovic,“ zhodnotil výkon svých svěřenců trenér Jiří Týče.

Sokol Branov: Bartyzal – Šika, Tkáč, Cihelka, Kuchař – Kruba, Dochtor, Hanzl, Jirásek – Dubský, Konopásek. Trenér Jiří Týče.