„Měli jsme problémy s hřištěm, kde hrát a navíc byl jediný volný termín v neděli takhle pozdě a to jsme věděli, že budeme mít i trošku problémy se sestavou. Nakonec jsme se rozhodli zápas odehrát i přes to, že nebudeme kompletní. Pořád lepší než trénink,“ vysvětloval trenér Ohnivců Stanislav Jansa. I když Městečko statečně bojovalo, debaklu se nakonec nevyhnulo.

Branov - Městečko 6:0 (2:0)

Od začátku byli Branovští jasně lepší. „Převyšovali nás ve všech směrech. Možná tak dvě šance jsme si vytvořili, ale spíš po náhodných akcí. Jinak jsme se víceméně bránili,“ přiznal Jansa.

První gól se vezl už za deset minut, když Zmrzlý po narážečce s Dochtorem pronikl do vápna a otevřel skóre – 1:0. Šance střídala šanci a dvoubrankové vedení, když druhý gól vstřelil opět Dochtor, bylo před přestávkou ještě milosrdné.

Druhá půle byla v podání domácích velice produktivní a Ohnivci tak vyndavali balon ze své branky ještě čtyřikrát. Pod první trefu se podepsal M. Červenka, jenž své sólo úspěšně zakončil – 3:0.

Z branky se radoval také Podzemský, jehož střela z přímého kopu mířila přesně do mezírky mezi Kopernického a pravou tyčku – 4:0. Zbylé dvě trefy si připsali Červenka a Šindelář – 6:0.

„Sehráli jsme velice dobrý zápas a jsem spokojený s výkonem i s výsledkem. Samozřejmě soupeř byl oslabený a tak by to v případě jejich kompletní sestavy bylo asi o něčem jiném,“ hodnotil duel trenér Branova Jaroslav Hamouz.