TJ Roztoky – Sokol Branov A 0:4 (0:3)

A Branov vykročil hodně rychle. Už ve druhé minutě překonal domácího brankáře Tomáška Zmrzlý – 0:1. Gólman Roztok znovu vyndaval míč ze své sítě v 11. minutě, kdy se po bleskové akci trefil Hejda – 0:2. Roztoky, které tentokrát vsadily hodně na rychlost svého mládí, konečně zabraly a hra se na dlouhé minuty vyrovnala. Roztockou koncovku ale zařizovali hlavně zkušení matadoři. V 18. minutě po centru Fikejze prošel míč napříč vápnem až k Dolejšovi, ale jeho muška byla hodně špatně seřízená. Po půlhodině hry měl Dubský mezi branovskými tyčemi namále znovu. To ranou z voleje poslal svoji vizitku Křikava, ale hosté měli štěstí. Ale ve 42. minutě se do koncovky dostal branovský Horn a brankář v domácí svatyni kapituloval potřetí – 0:3.

Do druhé poloviny domácí nasadili do branky dalšího ze svých mladíků Koudelku, ale muži před ním začali nějak vlažně. Už za deset minut přišel o čisté konto i on. Zápis za další gól získal Štiller – 0:4. Na gól se sice rozhodl odpovědět bleskovým brejkem Procházka, ale ani jemu nebylo přáno. Stejně, tedy bez gólového zářezu navíc, dopadl i zkušený kanonýr Rösler, když po pravé straně pronikl Fikejz a nalil mu míč do příhodného místa, Dubský byl ale rozhodnut čisté konto držet až do závěrečného hvizdu.

Roztoky: Tomášek (46. Koudelka) – Zuska, Šulc, Křikava, Makarský, Procházka, Krchov, Fikejz, Rösler, Dolejš, L. Krůta (46. Vančura). Trenér: Jan Štěpnička.
Branov A: Z. Dubský st. – Sado, Mencl. Krátký, Došek, Kruba, Varyš, Hejda, Štiller (82. T. Kraus), Zmrzlý (34. Horn), T. Dubský. Ved. týmu: Jaroslav Nedbal.