Tuchoměřice – Sokol Branov 1:0 (0:0)

Prvních 25 minut bylo ve znamení zahazování šancí Branova. Podzemský trefil tyč, hezká kombinace záložní řady končila u Kruby, který pálil mimo, poté tentýž hráč mířil jen do náruče brankáře a z Šindelářovy akce pálil vedle i Dochtor.

Domácí se otřepali a zejména Kejmar se hodně hluboko stahoval pro míče. Kombinovat začaly i Tuchoměřice a do vápna se dostávaly dlouhými míči. Se všemi si ale poradil Herink. Dokonce musel vyrazit i jednu jedovatou střelu ze strany.

Ve druhém dějství neměli už hosté tolik sil do útočení a naopak domácí těžili ze standardek Hřebíčka a Kejmara. Tutovku Tuchoměřic vytěsnil Herink na tyč, ale v 78. minutě už tolik štěstí neměl. Lehký centr mu propadl pod rukama a všudypřítomný domácí útočník míč dorazil do branky – 1:0.

Branov poté otevřel obranu a snažil se o vyrovnání, ale z toho pramenil pouze vyložený brejk domácích, ve kterém šli ve čtyřech na jednoho branovského hráče. Po zákroku Herinka se míč otřel opět o konstrukci branky, ale gól z něj nepadl.

„Už to byl druhý zápas, ve kterém jsme si vypracovali dost příležitostí, ale když je neumíme využít a nedáme branky, tak nemůžeme bodovat,“ vylíčil utkání trenér Bedřich Koch.

Branov: Herink – Cihelka, Helebrant, Pozdemský, Kuchař – Koch (52. Elsnic) – Kruba, Dochtor, Horn – Sklenička (70. Kraus), Šindelář.