Trenér Koch znovu řešil před utkáním absenci Poláka a Opla, zranění komplikovala start Červenkovi s Cihelkou, ale nakonec týmu od Berounky rád poděkoval za další tři body z venku.

TJ Sokol Jeneč - TJ Sokol Branov 0:3 (0:2)

První poločas se znovu ze strany hostů ukázal lepším druhého, když hned ve 3. minutě byl rychlonohý Šindelář sražen v pokutovém území a Dochtor penaltu proměnil na 0:1. V příjemném fotbalovém prostředí pak Branov častěji ohrožoval branku domácích a byl to nakonec opět Šindelář, jenž vyslal do šance Dochtora a hosté vedli o dvě branky. Největší příležitost domácích pak likvidoval před přestávkou na brankové čáře Tkáč.

V druhém poločase diváci viděli dva duely útočníka Jenče Kotíka s gólmanem Bartyzalem, ve kterých kraloval strážce branovské svatyně. Šance Červenky, Šindeláře i Rasochy ještě změnu skóre neznamenaly, a tak definitivní radost hostů podtrhl až v 88. minutě Dubský, který zasprintoval po levé straně a centrem nabídl třetí branku Červenkovi.

TJ Sokol Branov: Bartyzal – Helebrant, Cihelka (37. Červenka), Tkáč (70. Sklenička), Podzemský, Kruba, Dubský, Štiller ( 85. Kraus), Rasocha, Dochtor, Šindelář. Trenér: Bedřich Koch. AUTOR: Miroslav Koloc