FOTOGALERIE: Branovští v Hřebči bojovali proti všem

Branov - Po vydařeném domácím vystoupení proti Slovanu Velvary se nováček 1.B třídy vypravil s nadějemi i na hřiště lídra soutěže, ale brzy zjistil, že bodovat na hřištích soupeřů nebude jednoduché a že leckdy to bude spíš připomínat Jiráskův román Proti všem.

5.9.2010 24

V letu po srážce s Martinem Kottem je Milan Rasocha, odnesl to zraněním // SK Hřebeč - Sokol Bránov 3:2 (2:1) , utkání I.B. tř sk.A., 3.k., hráno 4.9.2010Foto: Foto: Bohumil Kučera

SK Hřebeč-TJ Sokol Branov 3:2 ( 2:1)

Duel začali lépe domácí, kteří už v 9.minutě vytěžili ze svého tlaku vedení 1:0.Pak sice Branovští zahrozili Cihelkou, ale po půlhodině hry ze sporné ofsajdové pozice Hřebeč podruhé rozesmutněla gólmana Zavadila a s hosty to začalo být nahnuté.Ještě před přestávkou se po přihrávce Štillera řítil do šance Dochtor, ale rozhodčí tentokrát měli dobrý zrak a radost hostů překazil zdvižený praporek pomezního.I tak se Branov kontaktní branky dočkal, když se střela Podzemského odrazila od gólmana ke Štillerovi a tem nezaváhal na 2:1.
V druhém poločase hosté nabrali dech, ale branka Podzemského po hodině hry nebyla rozhodčím pro údajný faul na brankáře uznána, naopak po po chybě ve středu hřiště domácí v 84.minutě vstřelili třetí pojistku a na trošku podivném vítězství Hřebče nic nezměnila ani druhá přesná Štillerova trefa těsně před závěrečným hvizdem.

Branov: Zavadil-Cihelka, Podzemský, Opl, Tkáč, Polák, Kruba ( 70. T.Dubský), Helebrant (80.Kougl),Rasocha (74.Kraus), Štiller, Dochtor. Trenér Bedřich Koch.

Autor: Miroslav Koloc

5.9.2010 VSTUP DO DISKUSE 24

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 18 000 Kč

Svářeči Svářeč. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Kontakt: tel. 608312925 (12:00-14:00 hod. Po-Pá) nebo e-mailem info@mitya.cz. Pracoviště: Mitya s.r.o., 270 54 Řevničov. Informace: Mykola Dovhanyuk, +420 608 312 925.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 25 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel Řidič/ka vnitrostátní sklápěcí dopravy. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Místo výkonu práce: okres Kladno, Rakovník, Beroun., Požadujeme: řidičský průkaz sk. C, E + profesní způsobilost, kartu řidiče, zdravotní způsobilost., Kontakt: tel. 602284140 (Po-Pá 7:00-16:00 hod.) nebo e-mailem kindl@kodeautodoprava.cz. Pracoviště: Kode autodoprava s.r.o. - pracoviště, 270 24 Zbečno. Informace: Jan Komínek, +420 602 284 140.

Gastronomie - Gastronomie Pomocní kuchaři 14 280 Kč

Pomocní kuchaři Pomocný Kuchař/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14280 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: upřesňující informace: pomocné práce v kuchyni, kontakt: Pavlína Trešlová, tel.: 313582248-9, e-mail: agrochmel@quick.cz. Pracoviště: Družstvo agrochmel kněževes, Nová, č.p. 392, 270 01 Kněževes u Rakovníka. Informace: Pavlína Trešlová, +420 313 582 248-9.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 28 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel Bagrista, manipulační dělník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 28000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Hledáme zkušeného bagristu s praxí (nakládání vagónů, kamionu atd.). Praxe v kovošrotu výhodou. , Požadujeme strojní a vazačský průkaz., Nabízíme stravenky v hodnotě 80 Kč,-., Po domluvě možnost zkráceného úvazku., Kontakt: e-mailem bystrianska@recyclingas.cz. Pracoviště: Recycling - kovové odpady a.s. - provozovna rakovník, Dukel. hrdinů, č.p. 2749, 269 01 Rakovník 1. Informace: Lucie Bystrianská, +420 724 827 972.

Pavel Hraba, hrající kouč HC 1972 Rakovník

Příští rok budeme ještě lepší, věří Pavel Hraba

Rakovnické pozemní hokejistky zničily hradeckou Slavii v semifinále play off 10:1.
6

Rakovnické favoritky smazaly hradeckou Slavii. Ve finále je čeká ta pražská

FOTBALOVÉ PERLIČKY Z REGIONŮ
včera 16:36

Kariéra se chýlí ke konci. Koubský pracuje na stavbě jako dělník

Domů do Česka se dostane párkrát za rok. Když chce navštívit rodiče nebo děti, musí požádat šéfa o dovolenou. Přesto si bývalý obránce Zlína Jiří Koubský nestěžuje. Na život ve Švýcarsku, kde s přestávkami působí už třináct let, si pětatřicetiletý fotbalista zvykl a návrat na Moravu zatím odkládá.

včera 14:50

Snad jsem přispěl k současné úrovni, říká končící legenda MFK Vyškov Hodinář

/ROZHOVOR/ V utkání z posledního jarního kola Moravskoslezské ligy s Petřkovicemi vyběhl na trávník v 87. minutě a s krátkým nastavením hry to byly jeho poslední chvíle v dresu Vyškova, který oblékal dlouhých dvanáct let. „Bylo to krásné období, ale teď se chci věnovat svým koníčkům a profesním záměrům, včetně studia,“ říká David Hodinář, dlouholetá opora MFK Vyškov a v posledních dvou sezonách asistent trenéra Trousila.

ZAJÍMAVOSTI Z FOTBALU
včera 16:32

Cíl Viktorie? Obhájit titul a neztratit se v Lize mistrů

Když hrajete pravidelně evropské poháry, ve sbírce máte máte pět domácích titulů a navíc jste úřadující šampioni, tak i pro novu sezonu musíte mít ty nejvyšší cíle.

včera 14:29

Brankář Vaclík po přestupu do Sevilly: Škoda, že s Ronaldem jsme se minuli

/ROZHOVOR/ Loni se brankář Tomáš Vaclík přestupu do Benfiky Lisabon nedočkal, letos mu však přesun na Pyrenejský poloostrov vyšel. Zamířil do španělské Sevilly.

Mistři a účastníci 1. fotbalové ligy: Proklikejte si úspěchy všech týmů od 1912

/INTERAKTIVNÍ INFOGRAFIKA/ Jak se dařilo vašemu oblíbenému týmu v nejvyšší fotbalové lize? Kolik dal gólů, kolikrát zvítězil, jak se umístil na konci sezony? Přinášíme data od roku 1912 až do letoška.

Blíží se start divizních soutěží. Diváky tradičně potěší i dopolední zápasy

Po českých pažitech se v nejbližší době nezačnou prohánět pouze hráči první nebo druhé ligy. Zkraje srpna totiž startují i divizní fotbalové soutěže – je jich klasicky pět, představí se v nich celkem osmdesát mužstev a hrát se bude o pět vstupenek do České, respektive Moravskoslezské fotbalové ligy. První kola fanoušky přilákají už 4., respektive 11. srpna dopoledne.

Pohár z Memoriálu Ladislava Čemeze získaly domácí Lišany

Lišany - V sobotu 14. července 2018 proběhl v Lišanech již 33. ročník tradičního Memoriálu Ladislava Čemeze. Turnaje se zúčastnilo 5 mužstev – domácí SK Lišany, Sokol Ruda, TJ Krásný Dvůr, SK Havran Kryry a loňský vítěz So. Lešany.

Radim Truksa: Loňská sezona se nesmí opakovat

/ROZHOVOR/ Fotbalový trenér Radim Truksa připravuje FK Čáslav na další divizní sezonu. Sám by si ještě rád kopnul do balonu za Vrdy v I. B třídě, ale jak sám řekl, jen proti některým soupeřům.