SK Hřebeč-TJ Sokol Branov 3:2 ( 2:1)

Duel začali lépe domácí, kteří už v 9.minutě vytěžili ze svého tlaku vedení 1:0.Pak sice Branovští zahrozili Cihelkou, ale po půlhodině hry ze sporné ofsajdové pozice Hřebeč podruhé rozesmutněla gólmana Zavadila a s hosty to začalo být nahnuté.Ještě před přestávkou se po přihrávce Štillera řítil do šance Dochtor, ale rozhodčí tentokrát měli dobrý zrak a radost hostů překazil zdvižený praporek pomezního.I tak se Branov kontaktní branky dočkal, když se střela Podzemského odrazila od gólmana ke Štillerovi a tem nezaváhal na 2:1.
V druhém poločase hosté nabrali dech, ale branka Podzemského po hodině hry nebyla rozhodčím pro údajný faul na brankáře uznána, naopak po po chybě ve středu hřiště domácí v 84.minutě vstřelili třetí pojistku a na trošku podivném vítězství Hřebče nic nezměnila ani druhá přesná Štillerova trefa těsně před závěrečným hvizdem.

Branov: Zavadil-Cihelka, Podzemský, Opl, Tkáč, Polák, Kruba ( 70. T.Dubský), Helebrant (80.Kougl),Rasocha (74.Kraus), Štiller, Dochtor. Trenér Bedřich Koch.

Autor: Miroslav Koloc