FK Kněževes - Sokol Braškov 1:6 (0:5)

Braškov prožil na úvod dvacetiminutovku snů, dal v ní v rozmezí 14. – 33. minuty pět branek. Účet načala perfektní sólová akce Nachtigala, jenž stihl ještě předat Dudovi a ten volejem nezaváhal. Za tři minuty to pro změnu sám zkusil M. Maňkoš a Nachtigal se tentokrát po jeho centru ocitl v roli zakončovatele – opět volejem. Když se ve 24. trefil po rohu hlavou i Pokorný, začali se domácí víc hádat než hrát a zaplatili za to dalšími dvěma kousky. Nejprve je potrestal proměněným blafákem Veselý a následně se tradiční pumelicí trefil k tyči i Tichý.

Koncert hostů, zdálo se, měl pokračovat i po změně stran. Hlavně když se v 55. minutě trefil premiérově za Braškov v I. B třídě mladík Repaský.
Jenže místo zvyšování skóre se utkání poté spíše dohrávalo a čtyři minuty před koncem se čestného zásahu dočkali také domácí díky letní střelecké akvizici Sajnerovi.

„Když postupovali, tak jsme tady dostali pět gólů. Teď jsme jim to vrátili i s úroky, ale byl to jiný tým a řekl bych dost slabý. Jsem maximálně spokojen,“ radoval se kouč Braškova Jaroslav Želina.

Branky: 86. Sajner - 14. Duda, 17. Nachtigal, 24. Pokorný, 31. Veselý, 33. Tichý, 55. Repaský. Rozhodčí: Slavkovský.