Dynamo Nelahozeves – FK Chmel Mutějovice 2:1 (0:1)

Běžela teprve 5. minuta a L. Roubík zahrával trestný kop přesně na půlící čáře. Přitom si všiml, že domácí gólman se pohybuje na hranici malého vápna, a tak lobem přes polovinu hřiště otevřel skóre utkání – 0:1. Domácí byli rychlou brankou viditelně zaskočeni a Chmelaři měli další šanci k navýšení vedení, když Lupák centroval před branku, avšak Medřický se mezi tři tyče nesrovnal. Po půlhodině hry se situace otočila, režii utkání převzali domácí a pouze dobře postavená branka hostí zabránila změně skóre. Ve 33. minutě zahrávali domácí trestný kop a dobíhající útočník místo prázdné branky trefil pouze tyč. 
Ve 44. minutě pak vyslali domácí dalekonosnou bombu, která skončila na spojnici branky a tyče.

Úvod druhého poločasu již mnohé naznačil, domácí přečíslili hostující obranu, ale tentokráte ještě pálili nad. 
V 66. minutě pak Kučera stáhl ve vápně pronikajícího útočníka a z nařízené penalty domácí Kratochvílem srovnali – 1:1. Neuběhly ani čtyři minuty a po křídle unikl domácí Kaplan, přesnou přihrávkou do vápna našel Kratochvíla a ten s přehledem zakončil – 2:1. Tím rozhodl o výsledku utkání, neboť Chmelaři se již na žádnou odpověď nezmohli.

„Začátek zápasu jsme měli velmi dobrý, brzy jsme se ujali vedení a zbytek poločasu jsme si nějakým způsobem pohlídali, ač tam měl soupeř nějaké šance. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, abychom to minimálně udrželi a neinkasovali, bohužel jsme po více než hodině hry dostali gól z penalty. O několik minut později jsme po chybách asi čtyř našich hráčů inkasovali podruhé a výsledkem 2:1 také zápas bohužel skončil," popsal průběh utkání mutějovický kouč Milan Staněk, který podotkl, že jeho tým nepředvedl špatný výkon a stěžoval si také na přílišnou tvrdost domácích.

„Předvedli jsme o sto procent lepší výkon, než doma proti Braškovu, bylo tam nasazení, bojovnost a při určité souhře okolností se tady dalo bodovat. Bohužel jsme se nedokázali vyrovnat s tvrdou, někdy až brutální hrou soupeře, kterou rozhodčí nějakým způsobem toleroval. Máme z utkání spoustu šrámů a zranění a doufám, že se budeme schopni do příštího kola doléčit."

FK Chmel Mutějovice: Aksamit – Kučera – Grill, Melč, Holý – Medřický, Lupák, Roubík L., Staněk – Jůna (85. Borský), Bradáč M.