Po bezbrankové úvodní dvacetiminutovce podnikli hráči Březové dvě rychlé akce, při kterých rozebrali novostrašeckou obranu a odstartovali kanonádu. Během dalších dvaceti minut se trefili ještě třikrát a bylo jasné, že v druhém dějství už se bude hrát pouze o skóre. „V prvním poločase jsme hráli špatně. Nechávali jsme jim strašně moc volného prostoru, byli jsme u každého balonu pozdě a měli jsme tam velké mezery. První dva góly jsme dostali během tří minut a další tři po samostatných únicích. Hosté hráli jednoduše, na dva, tři doteky a dokázali nás vykombinovat,“ popsal nepovedenou první půli trenér domácích Miroslav Procházka. 

Po změně stran se Novostrašeckým přece jen podařilo debakl lehce zmírnit. Na 1:5 snížil Ducár, po něm skóroval Krupička. Na góly domácích dvakrát odpověděla i Březová a poslední slovo měl Kaválek. 

„Druhý poločas už celkem šel. Jsem rád, že jsme konečně nastoupili. Musím uznat, že hosté byli rychlejší, důraznější, ale my jsme jim to hodně umožnili tím, že jsme byli moc roztažení. Tři góly jsme dali, což je pozitivum. Bohužel jsme jich dostali sedm, ale je to pouze příprava a výsledek pro mě není až tak důležitý,“ nedělá z vysoké prohry vědu novostrašecký kormidelník, který vyzkoušel několik nových tváří. „Nastoupili třeba Gregor z Rakovníka, který víc než rok nehrál, poprvé byl s námi Galia ze Slabec. Krupička dal gól a nehrál špatně, dobře se jeví Trnka, který přišel z Hostouně. Ještě nám chyběli Erba, Svoboda a Mžourek. Když to dobře dopadne, bude nás šestnáct plus dva gólmani, což by bylo dobré.“

Nové Strašecí: Doubrava – Beneš, Bláha, J. Mrázek, Ducár – L. Mrázek, Palko – Trnka, Kaválek, Krupička – Kapek. Střídali: Kapoun, Galia, Gregor.