„Už několikrát jsem avizoval, že v přípravě dám příležitost mladíkům, a tak nám chyběli Doubrava, Mrázkové, Palko, Duchoň, Kaválek, Svoboda a Ducár. Šanci dostali nejen dorostenci, ale i kluci, kteří by u nás chtěli hrát, a jsem rád, že se po devíti měsících vrátil Bláha, který kvůli problémům s kolenem nehrál, a vydržel celý zápas, což je dobrá zpráva,“ pochvaloval si návrat zkušeného obránce kouč Bubáků Miroslav Procházka. 


Novostrašečtí se ujali vedení ve 12. minutě, kdy gólmana hostů přehodil Kapek. Za nedlouho to bylo již o dvě branky, když Polánek, který hrál na jaře okresní přebor za Kolešovice, obešel gólmana a zakončil do prázdné brány. Fotbalisté Zličína si během prvního poločasu vypracovali dvě velmi dobré příležitosti, v obou případech jejich hráč postupoval sám na gólmana, ale Javůrek svůj tým podržel. 


V druhé půli měl Zličín další samostatné úniky, z nichž dva proměnil a srovnal skóre. Poté měly šance oba týmy, ale gólmani se vyznamenali, až v závěru, kdy Zličín kopal roh, šli do samostatného úniku Kapek a Erba, vykombinovali obránce i gólmana a Erba pečetil na 3:2. „První poločas byl určitě lepší, než ten druhý. My ani Zličín jsme neměli nikoho na vystřídání a v tom horku už to pak nemělo takovou šťávu. Ale je to příprava, jsem rád, že hráli mladí kluci a mohu být spokojen. Teď by se měli vrátit další kluci z dovolených, před týdnem u nás navíc byli na zkoušku Kříž a Janoušek z Kladna, kteří se rovněž jeví dobře, příští týden je také nasadím a uvidíme, co z toho bude. Každopádně bude z čeho vybírat,“ je spokojen jak s prvním přípravným zápasem, tak i s šířkou kádru novostrašecký kormidelník. 


Nové Strašecí: Javůrek – Herink, Bláha, Beneš, Buršík – Kapek, Mžourek – Cafourek, Isteník, Erba – Polánek. Trenér: Miroslav Procházka.