TJ Sokol Branov - SK Senomaty 4:1 (3:0)

Zápas byl i duelem nových trenérů na obou stranách a důvod k radosti měl branovský Bedřich Koch, který sice nejprve sledoval promarněné příležitosti Helebranta, Dubského i Podzemského, ale po Štillerově přihrávce Dochtor už mířil přesně na 1:0.

Z dalšího tlaku pak Branov vytěžil dvoubrankové vedení z Šindelářovy kopačky a hned o dvě minuty později uzavřel první půlhodinu utkání třetí brankou Cihelka, který překvapil Malinovského z ostrého úhlu.

Trenér Jan Horváth pak mohl jen lomit rukama nad nevyužitou penaltou, kterou Bartyzal kryl i další slibnou šancí na zkorigování výsledku těsně před přestávkou.

Druhý poločas začal pro Branov opět radostně, když Dubský poslal odražený míč do sítě počtvrté, ale pak už utkání tolik zajímavého nepřineslo.
Až v 86. minutě se Senomaty dočkaly alespoň čestného úspěchu v podobě slabé náplasti na svůj neúspěch a Hůla upravil po chybě domácí obrany na konečných 4:1.

Sokol Branov: Bartyzal - Cihelka, Podzemský, Opl (73. Sado), Tkáč, Polák (66. Konopásek), Helebrant (54. Kraus), Štiller, Dubský, Dochtor, Šindelář. Trenér Bedřich Koch.