SK Kosmonosy – SK Rakovník 0:0

V úvodu utkání získali hosté kombinační hrou převahu a  v 10. minutě měli po  bleskové kombinační akci kvarteta Titlbach – Čech, Haifler – R. Hamouz šanci jít do vedení, ale domácí gólman střelu Sekundy k tyči vyrazil.

Další slibnou příležitost změnit bezbrankové skóre měl ve 24. minutě Mužík, který však po kličce brankáři nestihl na kluzkém terénu zamířit mezi tyče.
Ve druhé půli se hostům rozpadla hra zálohy a Kosmonosy hrozily z rohových kopů. Při těch ale úřadoval jistý Helebrant.

Rakovničtí v 52. minutě vystřihli další ukázkovou akci po ose Beneš – Sekunda – Čech – Mužík, jehož gólová střela skončila po zákroku brankáře v rohu. Za zmínku stojí ještě dvě šance Beneše. První zakončil nepodařenou kličkou, druhou nepřesnou ranou z úhlu.

„Solidní výkon obránců a naprosto spolehlivý brankář Helebrant plus trocha štěstí = zasloužená nula v naší kolonce inkasované branky. Dva nadstandardní zákroky domácího gólmana, jenž měl navíc i štěstí při dalších našich šancích, plus naše neschopnost vyřešit správně útočné situace = další nula v kolonce vstřelené branky," poznamenal k utkání rakovnický trenér Tomáš Pavlíček.

SK Rakovník: Helebrant – Galia – Beneš, Krob, Skoupý – Sekunda, R. Hamouz, Čech (66. Vávra), Titlbach (45. Hruška) – Haifler (62. L. Hamouz), Mužík.

SK Kosmonosy – SK Rakovník 0:4 (0:1)

Celý zápas mladších žáků byl v režii hostů. Ti domácí celek, který v soutěži dosud nezískal ani bod, zatlačili na jeho polovinu hřiště. Vypracovali si řadu šancí, ale v prvním poločase proměnili jedinou, kdy po přihrávce Zilchera šel Kalaš sám na bránu a mířil přesně – 0:1.

Po přestávce Kalaš dalšími dvěma góly završil svůj hattrick a zvýšil rakovnické vedení na 3:0. Definitivní podobu výsledku dal po samostatné akci Tesař.

„Utkání připomínalo hru kočky s myší. Naše výhra mohla být vyšší, ale to bychom nesměli zahazovat tutovky. Domácí prakticky měli po brejcích dvě šance, které jim brankář Pecháč zlikvidoval," konstatoval trenér hostů Jan Horváth.

SK Rakovník (7+1): Pecháč – Kadár, Jelínek, Stibor – Tesař, Zilcher, Kalaš – Čech. Hokejově střídali Kotaska, Bučák a Klíma.
SKR v dalším kole přivítá v neděli 11. listopadu celky FC Velim. Začátek zápasu starších žáků bude v 10.00 a mladších v 11:40 hodin.