Byli jsme až moc ustrašení, řekl o prohraném utkání kouč

Rakovník – Fotbalisté SK Rakovník v dalším kole krajského přeboru na svém domácím hřišti proti Semicím neuspěli, a to i přesto, že se v utkání ujali vedení. Podle trenéra Miroslava Procházky předvedli jeho svěřenci až zbytečně ustrašený výkon.

27.9.2015

SK Rakovník - Semice 1:2 (1:1) KP, podzim 2015Foto: Deník/Miroslav Elsnic

SK Rakovník – AFK Sokol Semice 1:2 (1:1)

Svěřenci trenéra SK Rakovník Miroslava Procházka v nedělním utkání příliš klidným dojmem rozhodně nepůsobili. Ba naopak. Jejich hra postrádala nejen přesnou kombinaci, ale především klid na jejich kopačkách. Nestalo se tak ani po úvodní brance J. Červeného v šestadvacáté minutě. Ten dokázal nakonec míč dostat hlavou za bezmocného Šturpla, jenž před tím dva střelecké pokusy zlikvidoval.

„Místo toho, abychom podrželi míč a začali kontrolovat hru, byli jsme zbytečně ustrašení a špatně kombinovali," popsal situaci na hřišti kouč SK Rakovník Miroslav Procházka. Hostům naopak styl hry domácích vyhovoval. Po zisku míče, a to téměř bez většího snažení, se hned totiž hrnuli před branku Šimka a dostávali tak domácí pod tlak a nakonec jej proměnili také ve vyrovnávací branku. Domácí obrana totiž trestuhodně nechala prostor hostujícímu Horejcovi – 1:1. Domácí sice mohli v závěru prvního poločasu vrátit vedení na svou stranu, ovšem zůstalo jen u snahy.

Vstup do druhého poločasu domácím vůbec nevyšel. „Kluky jsme upozorňovali na to, abychom přečkali hlavně začátek poločasu, že se poté hra trochu uklidní. Bohužel po třech minutách jsme dostali branku," řekl Rakovnickému deníku Miroslav Procházka. Hrstka přítomných diváků sice viděla ještě několik náznaků brankových šancí, ale zůstalo jen u nich.

„Můžeme prohrát, ale po nějakém výkonu. Dnes jsme působili ustrašeně, vázla kombinace, odevzdávali jsme soupeři zbytečně balóny, on nás pak dostával pod tlak. Ve druhém poločase jsme se pak přizpůsobili hře hostů," hodnotil utkání kouč Miroslav Procházka a jedním dechem dodal: „Chtěli jsme bodovat, jelikož další dvě utkání hrajeme venku, a to v Hostouni a v Jílovišti. Nyní budeme muset urvat body někde venku. Byli jsme zbytečně ustrašení."

SK Rakovník: Šimek – Tvrz, Kučera, Rohla, Severin – Bystřický (81. Jirásek), Sklenka, Beneš (76. Kýzl), Faigl (68. Mates) – Červený, Pucholt.

Autor: Miroslav Elsnic

27.9.2015

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 80 Kč Pomocníci v kuchyni Pomocná síla v kuchyni. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 80 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Hrubá hodinová mzda dle praxe., Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 776130309. Pracoviště: Ivana císařová-restaurace nad hradem, 270 23 Křivoklát. Informace: Jiří Císař, +420 776 130 309. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič autobusu 5 500 Kč Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají Řidič/řidička autobusů - brigáda. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 5500 kč, mzda max. 10000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Místo výkonu práce: Rakovník, Požadavky: ŘP sk. D + profesní průkaz, psychotesty, trestní bezúhonnost, Turnusové služby, přeprava osob., Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 602535289 nebo e-mailem m.koksal@anexia.cz, , Více na www.anexia.cz. Pracoviště: Anexia bus s.r.o., Lubenská, č.p. 1588, 269 01 Rakovník 1. Informace: Martin Kokšal, +420 602 535 289. Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Ostatní pracovníci ostrahy a 25 610 Kč Pracovníci vězeňské služby Strážný/dozorce. Požadované vzdělání: úsv. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 25610 kč, mzda max. 35960 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Pracovní poměr na dobu určitou dle dohody. Minimální vzdělání maturitní zkouška., Služební poměr dle zákona č. 361/2003 Sb. - jedná se o výkon služby v bezpečnostním sboru. Předpoklady k přijetí do služebního poměru dle § 13 zákona č. 361/2003 Sb., Po šestiměsíční zkušební době náborový příspěvek ve výši 100 000,- Kč., Ubytování neposkytujeme., Nabízíme: 6 týdnů dovolené za kalendářní rok, příspěvky na rodinnou rekreaci, kulturní akce, atd., Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 313593133/313593128 (Po-Pá 7:00-14:30 hod.) nebo e-mailem psobeslavska@vez.ora.justice.cz. Pracoviště: Vězeňská služba české republiky - věznice oráčov, 270 32 Oráčov. Informace: Petra Soběslavská, +420 313 593 133. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič skupiny B 16 000 Kč Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) řidič/ka sk. B. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Kněževes u Rakovníka, Náplň práce: řídit vozidlo a skládat zboží dle dodacích listů, řízení menší dodávky - řidičské oprávnění sk. B., Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 608959707, e-mail: pokorny.a@seznam.cz. Pracoviště: Pekárna kněževes, s.r.o., Pražská, č.p. 335, 270 01 Kněževes u Rakovníka. Informace: Aleš Pokorný, .

Žďánský zařídil výhru Zavidova

Lišany zaspaly úvod střetnutí

-

Redoby tour nabízí druhé kolo

Rakovník – V sobotu 17. listopadu pokračuje fotbalová Redoby tour (halový fotbalový turnaj) druhým podnikem.

-

Nejlepším hráčem byla dívka, nejrychlejší gól dal Skála

Rakovník – Ve sportovní hale v Rakovníku začal prvním turnajem oblíbený fotbalový seriál Redoby tour. Pro ročníky 2011 a mladší uspořádalo TJTZ Rakovník první zastavení. Vítězem se stal tým SK Rakovník 2011.