SK Rakovník B – So. Domoušice 2:5 (1:2)

Úvod vyšel lépe domácím, když se po Faiglově přihrávce v 5. minutě ocitl M. Tvrz před stoperem hostů. Rakovnický fotbalista v souboji obešel hostujícího hráče, ale následně jeho zakončení nebylo moc razantní. Na druhé straně se naopak za rakovnickou obranou ocitl bývalý hráč Tatranu a Zavidova Exner, který nadvakrát prostřelil Peška – 0:1. Ve 22. minutě zahrával Faigl trestný kop z 20 metrů a parádně prostřelil brankáře hostů – 1:1. Po půl hodině hry měl Faigl z podobného místa šanci si svůj parádní kop zopakovat, ale tentokrát byl gólman hostů pozorný. Na druhé straně určil osud prvního poločasu ve 40. minutě aktivně hrající Exner, který střelou z otočky obstřelil Peška – 1:2.

Domácím nevyšel vstup do druhé půle, když po 40 sekundách hry zahrál Kýzl z 40 metrů špatnou malou domů a přeloboval vyběhnuvšího Peška – 1:3. Neuběhly ani tři minuty, a za obranou domácích se ocitl znovu Exner a bombou nedal Peškovi šanci – 1:4. Hosté měli další dvě šance, ale ty zlikvidoval pozorný Pešek, který během druhé půle zneškodnil také Exnerův pokutový kop. Na straně domácích se v šanci ocitli Kaňák, Kýzl či P. Tvrz, ale ani jeden z nich nezamířil mezi tři tyče. V 80. minutě hosté přidali po rychlé akci pátý gól – 1:5. Za domácí v poslední minutě utkání výsledek korigoval Z. Červený, který zakončil centr P. Tvrze – 2:5.

„Zejména v prvním poločase jsme hráli velmi dobře a je škoda, že jsme nedokázali vstřelit více než jednu branku. Utkání rozhodlo prvních pět minut na začátku druhé půle, kdy nám hosté vstřelili dvě branky," popsal příčiny porážky rakovnický fotbalista Marek Tvrz, jenž je s přípravou spokojen. „Příprava s týmem z vyšší soutěže rozhodně splnila svůj účel a jsme za ni rádi. Ukázala nám naše slabé, ale i silné stránky. Věřím, že až se nám vrátí další hráči z dovolených, tak budeme ještě silnější."

SK Rakovník B: Pešek – Mates, Rohla, Hornof (46. Galia), Z. Červený – M. Tvrz, Kaňák, Kýzl, Nováček – Faigl (46. Sklenka), Plaček (46. P. Tvrz). Trenér: Tomáš Rendl.