FK Rakovník – FK Čáslav 1:3 (0:1)

Podle kouče FK Rakovník Milana Klose i přes prohru neodehrály jeho svěřenkyně špatné utkání. „Poslední tři zápasy nás bohužel provází i trochu smůla. Nehrajeme zase tak špatně, ale každou chybu, kterou uděláme, zaplatíme gólem. My naopak neproměníme i ty nejvyloženější šance. Holky se snaží, chtějí hrát, chtějí vyhrávat, ale někdy je to hodně v křeči a hře to i škodí. Je potřeba, aby se u hry více uvolnily, hrály to, co opravdu umí, a pak se dostaví i výsledky."

Hned v samém úvodu se do šance dostala Bezchlebová, ale její hlavičku brankářka Čáslavi zneškodnila. Poté se dostávaly do šancí spíše hostující hráčky, obrana Rakovničanek však pracovala spolehlivě. V útočné fázi příležitosti domácích hráček končily brzy, většinou zbrklou a nepřesnou přihrávkou. Když se oba týmy chystaly do kabin, přišel rychlý protiútok hostí, který při nedůrazu stoperek FK Rakovník skončil brankou v síti Havlíkové – 0:1.

Druhý poločas začal náporem domácího týmu, v 50. minutě však skórovala Čáslav po další chybě obrany – 0:2. I přes dvougólový handicap se snažily Rakovničanky o vyrovnání, ale brankářka Čáslavi dokázala všechny šance zlikvidovat. Skóre se tak měnilo až v 83. minutě a opět ve prospěch hostí. Proti rychlému útoku s přesnou kombinací neměla Havlíková šanci – 0:3. O dvě minuty později se konečně prosadili také domácí, když trestný kop Lodeové zúročila Kubešová a upravila na konečných 1:3.

FK Rakovník: Havlíková – Tománková, Kubešová, Ajksnerová, Stránská – K. Rubešová (51. Králíková), Novotná, Fedorková, Fadrhoncová – Bezchlebová (73. Kobesová), Lodeová. Trenér: Milan Klos.