Tatran Rakovník B – Hýskov 8:0 (4:0)

Domácí na soupeře vlétli a hned ve 4. minutě se ujali vedení, když se z rohového kopu prosadil Weis – 1:0. Dvoubrankové vedení domácím zajistil po centru Šiky Čermák. Třetí branku Tatranu přidal po krásné střele do šibenice Weis a ten samý hráč upravil poločasové skóre na 4:0.

Brankové hody pokračovaly i ve druhém dějství. Na 5:0 zvýšil po centru Čermáka Kapoun, šestý gól domácích přidal Tauš a na 7:0 zvyšoval po přihrávce Kapouna Mutinský. Poté přišel nesmyslný zákrok Vávry na rozběhlého Čermáka, kterému Vávra nasadil strom a tatranský fotbalista na chvíli ztratil vědomí. První pomoc Michalovi Čermákovi poskytli spoluhráč a zároveň fyzioterapeut Martin Křivánek a student fyzioterapie Lukáš Černý, kteří ho dali do stabilizované polohy. Prvních několik minut byl Čermák v šoku, z pusy mu tekla krev a nemohl se nadechnout, poté se uklidnil a  ze hřiště ho odvezla záchranná služba. Po dvacetiminutové pauze se utkání dohrálo, kdy osmý gól Tatranu vstřelil několik minut po přerušení Červenka – 8:0.

„Hýskov jsme od začátku přehrávali ve všech směrech. Bez nějakého extra výkonu jsme jim nastříleli osm branek a bohužel bylo utkání pokaženo závěrem, kdy hostující hráč fauloval Čermáka, kterého musela odvézt záchranka. Měl prokousnutý jazyk a pohmožděná žebra. Naštěstí je to už lepší, ale zákrok Vávry byl za stavu 7:0 naprosto zbytečný," uvedl kouč rezervy Tatranu Zdeněk Weis.

Tn Rakovník B: Cipra – L. Šika (46. Pokorný), Polášek, Křivánek (63. Douša) – Hájek (48. T. Vodrážka), Weis (55. Tauš) – Čermák, J. Konopásek, Černý (63. Mutinský) – T. Kapoun, Červenka.