Sparta Lužná - FK Kněževes 1:1 (1:1)

Vše podstatné se odehrálo defakto v prvním poločase. Hosté, kteří přijeli s touhou získat plný počet bodů a udržet si alespoň teoretickou šanci na postup, se museli nakonec smířit alespoň s jedním. Hned od úvodního hvizdu hlavního sudího bylo vidět, že se bude na travnaté ploše odehrávat spíše bojovný fotbal s minimem šancí. To se také potvrdilo. Luženští fotbalisté se v patnácté minutě prvního poločasu ujali vedení. Kněževeský brankář Doubrava vykopával míč z ruky, ten letěl na polovinu soupeře přímo k domácímu Chládkovi. Ten si počínal jako správný obránce. Míč napálil z voleje přímo zpět na Doubravu. A ku překvapení všech, míč skončil v hostující svatyni – 1:0. Kněževští fotbalisté neměli sice drtivou převahu, ale míč většinou na jejich kopačkách. Z toho také vyplynulo vyrovnání. Deset minut před koncem prvního poločasu se probojoval do luženského pokutového území hostující Hlavatý, zpětnou přihrávkou našel spoluhráče Zusku. Ten překonal Ráce až na podruhé – 1:1.

Do druhého poločasu vstoupily oba týmy se stejnou strategií. Byla to ale Lužná, kdo první udeřil. V padesáté minutě musel Doubrava hasit zaváhání obránců a míč vyrazil na roh. Poté přeci jen opět převzala otěže zápasu Kněževes. I když se nejednalo o žádný drtivý tlak, přesto si hostující fotbalisté vytvořili několik velmi dobrých brankových příležitostí. Útočníci Kněževsi Plaček a Šubin těžili především ze špatných zahráváních ofsajdových pastí Lužné. Bohužel ani jeden z útočníků nedokázal dopravit míč za záda luženského Ráce. Vedení na svou stranu mohl v 88. minutě strhnout kněževeský Elsnic, ale jeho projektil orazítkoval pouze břevno. Oba celky se tak v posledním zápase letošní sezony rozešly po právu smírně.

FK Kněževes: Doubrava – Šefara, Vrábík, Elsnic, Hrubý – Setnička (85. Kopřiva), Zuska, Hlavatý, Komžik – Šubin (Hanych), Plaček (70. Kovačik).