Přitom úvod vyzněl alespoň herně lépe pro domácí, kteří byli aktivnější, ale jejich snahu utlumil gól Helebranta, který se prosadil již po čtyřech minutách. Poté začal úřadovat Vodrážka, který nejprve z trestného kopu poslal hosty do dvoubrankového vedení a hned vzápětí zužitkoval přihrávku R. Poláška – 0:3. Čtvrtou branku hostů přidal o chvíli později M. Polášek a domácí byli zralí na ručník. Chmelařům se sice podařilo zásluhou Jůny snížit, ale to bylo z jejich strany vše. Naopak hosté díky R. Poláškovi a Vodrážkovi, který zkompletoval hattrick, dokonali olešenskou kanonádu.

„Do zápasu jsme vstupovali s vědomím, že domácí jsou stále bez bodu a budou s tím chtít něco udělat. Bohudík se nám střelecky skvěle povedla první dvacetiminutovka a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Zbytek zápasu jsme si taktickým výkonem pohlídali a odvážíme z Mutějovic zaslouženě všechny body," byl spokojen trenér Olešné Miloslav Doležal.

Mutějovice: Aksamit – Jůna (77. Borský), Kapoun, Sattler, Roubík, Melč, Čuda, Křikava, Kapoun (73. Procházka), Bradáč, Staněk.

FC PO Olešná: Fiedler – Karas (73. Ivančík), Hlavsa, M. Vodrážka, Helebrant -Kandler (56. Pakši), R. Polášek, Majba (81. T. Procházka) ,J. Procházka- T. Vodrážka, M. Polášek.