TJ Hřebeč – Chmel Mutějovice 3:1 (1:1)

Od úvodních minut se hrál pohledný fotbal a tabulkový rozdíl mezi soupeři nebyl vůbec znát, naopak Chmelaři byli aktivnější. Přesto první šanci měli domácí, po úniku po levé straně a centru do pokutového území však pouze nastřelili ruku Holého. V 10. minutě zahrávali domácí rohový kop, po kterém se do rychlého brejku dostal Staněk, udělal kličku domácímu stoperovi a své sólo zakončil brankou – 0:1. Následně po rohovém kopu domácí vykopávali míč z brankové čáry a vzápětí nádherná střela L. Roubíka jen těsně minula horní roh branky. Po neproměněných šancích přišel trest. Ve 21. minutě zahrávala Hřebeč rohový kop a domácí kanonýr Klavík hlavou nekompromisně zavěsil pod břevno – 1:1.

Ve druhém poločase se hrál stále pohledný fotbal, domácí měli více míč na svých kopačkách, ale pořádná šance nebyla dlouho k vidění ani na jedné straně. Až v 75. minutě se míč dostal z levé strany do pokutového území, kde si ho zpracoval domácí útočník Faktor, byl faulován a rozhodčí neváhal nařídit pokutový kop. Ten opět Klavík s přehledem proměnil – 2:1. V tento moment bylo znát, že Chmelařům docházejí síly a v podstatě se pouze bránili. V 79. minutě po centru do pokutového území nekrytý Moravec hlavičkou stanovil konečný účet utkání – 3:1.

„Myslím si, že výsledek je objektivní, Hřebeč je na první místě oprávněně, má svoji kvalitu a my jsme zde mohli jen překvapit. Sice jsme dlouho tahali za provázek, ale štěstí jsme tolik neměli," uznal kvality lídra kouč Mutějovic Milan Staněk.

Chmel Mutějovice: Aksamit – Kučera – Kapoun M, Melč, Holý – Lupák, Medřický, Roubík L, Bradáč M. – Roubík T., Staněk.