Praskolesy – Mutějovice 3:0 (1:0)

Praskolesy se ujaly vedení už v 9. minutě po hrubé chybě Malinovského – 1:0. Mutějovičtí až do konce zápasu hledali recept, jak se prosadit před domácí brankou. Několik šancí si sice dokázali vytvořit, ale i střely z malého vápna létaly vedle.

Na druhé straně poslední celek soutěže těžil z chyb hostů, když se na druhé inkasované brance podepsal velkým dílem obránce Rosa – 2:0. Třetí trefu přidali domácí ještě pět minut před koncem, když si ze skrumáže před brankou prohodili balon a jeden z hráčů šel sám na brankáře, bylo vymalováno – 3:0.

„ O spokojenosti nemůže být řeč. Počítal jsem s bodem a nevezeme žádný. Z výkonu svého týmu jsem zklamaný,“ vyjádřil se k utkání trenér Miroslav Křivánek.

Chmel Mutějovice: Malinovský – Rosa, Holý, Štastný, Kapoun, Koláček, Knap, Haluza, Beneš M. – Sajner, Drvota (55. Staněk).