SK Pavlíkov - FK Chmel Mutějovice 0:2 (0:0)

Branky: 79. Aleš Hlavsa, 84.Holý Václav

25. minuta - Vyloučen domácí D. Dvořák po druhé žluté kartě.

Po sobotním zápase může být trenér Mutějovic Weis starší mnohem klidnější. Jeho tým totiž udolal pavlíkovského soka v boji o důležité body. Vítězství hostů se nerodilo snadno. Utkání příliš fotbalové krásy nepřineslo. Na obou stranách byla k vidění celá řada nepřesností, domácí pouze nakopávanými míči se snažili zaskočit obranu hostí. Ti většinou vysoké balóny s přehledem posbírali. To na druhé straně zle zatápěl Sajner. Již po patnácti minutách obdržel Dvořák žlutou kartu za nečisté zastavení. O deset minut později rozjížděl opět rychlonohý Sajner brejk. Dvořák zatáhl za záchranou brzdu. Od rozhodčího uviděl druhou žlutou a následně červenou kartu. Hosté se tlačili před Glosserovu branku, kopali nespočet rohových kopů, ale kýžená branka se ne a ne dostavit.

Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Oba týmy velice často chybovaly v rozehrávce, ale ani jeden z týmů chybu nepotrestal. Pavlíkovským postupem času docházel dech, a tak velmi často sahali po nedovolených zákrocích, které rozhodčí V. Reiprich nechal bez povšimnutí. Zvrat v utkání přišel v 78. minutě, kdy se ve skrumáži před pavlíkovským Glosserem nejlépe orientoval Aleš Hlavsa. Ten si položil pavlíkovského gólmana a bez větších potíží dostal svůj celek do vedení – 0:1. Fotbalová krása přišla šest minut před koncem utkání. Mutějovický kapitán Václav Holý vzal zodpovědnost sám na sebe. Ve vlastní polovině ukořistil míč a založil rychlý brejk. Po levé straně se mu nabízel rychlík jménem Sajner, na druhé pak Staněk. Ale V. Holý to udělal velice chytře. Nenahrál nikomu a tvrdou střelou z hranice pokutového území nedal Glosserovi šanci – 0:2. Pavlíkov tak znovu ztratil důležité body v boji o záchranu a třetí celek od spodu tabulky ztrácí tři body.

SK Pavlíkov: Glosser – Dvořák, Vodrážka M., Pánek, Vanický – Samson, Erben, Franěk D., Fidler – Vodrážka T., Peták.
FK Chmel Mutějovice: Malinovský – Linhart – Kroupa, Šťastný, Rosa, Holý, Pech, Knap, Hlavsa, Staněk, Pacourek