Chmel Mutějovice – FC Jesenice 6:2 (3:1)

Chmelaři za slunného počasí vstřelili už do poločasu tři branky, když jediný úspěch Jesenice zaznamenal Jeníček. Stejný počet branek přidaly Mutějovice i po poločase a protože se za Jesenici prosadil opět pouze Jeníček, zrodil se jednoznačný výsledek 6:2. Hrstka diváků viděla góly z rozličných fotbalových situací – dvě branky z přímých kopů a došlo i na penaltu ve prospěch Chmelařů.

Hattrickem se předvedl mutějovický Roubík, za Jesenici se krajské konkurenci vyrovnal zejména střelec Jeníček, který zmírnil porážku svého týmu dvěma přesnými zásahy.
„Bylo to naše první utkání v přípravě a řekl bych, že splnilo svůj účel. My jsme se po měsíčním trénování dostali poprvé do hry, bohužel jsme měli k dispozici pouze dvanáct hráčů. Myslím, že jsme zaslouženě vyhráli, góly, které jsme obdrželi, byli úplně zbytečné a padly po nedůsledných situacích, které jsme nedohráli. Jinak výsledek odpovídá poměru sil," byl spokojen trenér Mutějovic Milan Staněk, který zároveň vyzkoušel jedinou potencionální zimní posilu. „Nastoupil za nás Vašek Holý, který působil ve Hředlích. V tomto případě vstoupíme do jednání a pokud se oba týmy domluví, pomůže nám v jarní části."

Branky: 3x Roubík, Jůna, Staněk, Frühauf – 2x Jeníček. ⋌