Jak příprava na novou sezónu probíhá?
Zahájili jsme ji 24. července. Možná, že někomu se to bude zdát dost pozdě, ale my vycházíme ze zkušeností zminulých let. Víme totiž, že začínat spřípravou dříve je zbytečné, neboť řada hráčů je na dovolených a na trénincích se pak objevuje jen torzo mužstva. Nyní se scházíme na trénincích dvakrát vtýdnu a před prvním mistrovským zápasem sehrajeme dva přátelské. Tuto sobotu 4. srpna doma od 17 hodin se Mšecí a příští sobotu 11. srpna vDomoušicích.
Došlo o letní přestávce knějakým změnám vhráčském kádru?
Hostování u nás ukončil Pichner a vrátil se do Senomat, na hostování do Janova odešel Dušek. Víme ale, že Branov by měl zájem o Knapa, Nové Strašecí o Sajnera a pražské Kbely o Aksamita. Uvidíme, jak případná jednání o jejich odchodu dopadnou. Věřím ale, že u nás na podzim ještě budou. Naopak mutějovický dres má zájem oblékat Beneš, který na jaře hrál za Městečko, Kučera a Pacourek zFC Jesenice, jenž vminulém ročníku působil vŠanově, Do týmu se vrátil Placata, který loni dal přednost studiu.
Kdo tedy bude na podzim tvořit mutějovické mužstvo?
Budou to brankáři Aksamit a Pavlovský, hráči Holý, Linhart, Knap, Koláček, Kroupa, Rosa, Roubík, Staněk, Sajner, Šťastný, Bureš, Rendl, Melč, Placata a doufám, že i všechny výše uvedené posily.
Sjakými záměry vstupují chmelaři do nového ročníku I. B třídy?

Ten bude opravdu zajímavý. Historie už totiž dlouho nepamatuje, aby ze 14 účastníků této soutěže bylo šest zRakovnicka. Čeká nás tedy řada derby, která bývají divácky velice zajímavá a málokdy mívají favorita. My bychom chtěli udržet pozice zminulého ročníku, což znamená pohybovat se vprvní polovině tabulky.