Rakovnický Tatran sehraje poslední přípravný duel před další sezonou v divizi B v sobotu na hřišti Jiren, vítěze loňského ročníku ČFL, se kterým před půl rokem v zimní části přípravy sahal po vítězství. Také druhý rakovnický tým – SK, čeká generálka, a to dosti pikantní. V sobotu rakovničtí fotbalisté zajíždějí do Zbuzan, se kterými vloni bojovali až do posledního kola o konečné třetí místo. To nakonec uhájili Zbuzanští, avšak do divize nakonec postoupily oba týmy s tím rozdílem, že Rakovník bude nastupovat v divizi A. 

Novostrašečtí sehrají závěrečný přípravný duel rovněž na hřišti soupeře, zítra se utkají s Vraným, které sice zachránilo I. A třídu, ale od příštího ročníku bude nastupovat v nejnižší krajské soutěži. Fanoušci v Novém Strašecí se i tak dočkají na svém stadionu o tomto víkendu zajímavé podívané. Zítra od 16 hodin zde místní stará garda sehraje přátelské utkání s Klubem fotbalových internacionálů. Zavidovské čeká generálka na I. A třídu v neděli ve Žluticích. 

O víkendu se do přípravy zapojí rovněž všechny čtyři rakovnické kluby hrající nejnižší krajskou soutěž. Rezerva Tatranu přivítá zítra v 17:30 Březno, Mšec se utká rovněž na domácím stadionu od 17 hodin se Lhotou, rezerva SK sehraje přípravný duel v Přední Kopanině s místní rezervou a nováček I. B třídy, Lužná, se v sobotu od 14 hodin střetne s Nebušicemi. 

Hředle, které spadly z I. B třídy, se v sobotu utkají na hřišti Tuchořic s místním týmem, hrající I. B třídu Ústeckého kraje. Jesenici čeká již třetí přípravný duel, tentokrát si to v sobotu rozdá s Plasy.