Tatran Rakovník – Sokol Chýše
2:1 (0:0)

Oba týmy vstoupily do zápasu velice aktivně a hrálo se ve vysokém tempu. První šanci měl Rasocha, jehož střela mířila vedle. Později mohl změnit skóre také Kroupa a Kollár, ale ani jeden nebyl úspěšný. Na druhé straně do plných šlápli také hosté a Tatran se ocitl pod tlakem, ale v závěru první půle dokázal opět vyrovnat hru a po půli byl stav nerozhodný.

Z brankového hlediska byla druhá půlka zajímavější. V samém začátku ohrozil branku Fekete, ale brankář stál na správném místě. Co se nepovedlo Feketemu, povedlo se o chvilku později Veckovi. Ten po rohovém kopu Hůly poslal míč hlavou přes celou branku a gólman neměl šanci – 1:0. Soupeř se snažil na branku reagovat stejně, což se mu po dvou brejcích, které Melč vychytal, nakonec povedlo. Odražený míč vypálil hostující hráč rovnou do horního rohu Melčovy branky – 1:1.

Poslední slovo měl ale přece jen dobře hrající Tatran, když Benešova rána z vápna skončila za zády brankáře – 2:1.

Tatran Rakovník: Melč – Eck, Kratochvíl, Beneš, Kollár – L. Kapoun (40. Vecka), Poula (78. Rasocha), Hůla, Kroupa (78. Brož) – Brož (32. Fekete), Rasocha (30. Čermák) (75. L. Kapoun).