FK Krupka – FK Rakovník  6:4  (4:2)

Od prvních minut byla aktivita na kopačkách rakovnických hráček, ovšem bez efektu. Po devatenácti minutách Rakovničanky prohrávaly 0:4. Zbraně nesložily a vrátily se do zápasu po kopu Lodeové od rohového praporku a důrazu Dubcové v malém vápně – 4:1. Ve 34. minutě to už bylo 4:2, když opět Dubcová zachytila špatnou rozehrávku domácích a střelou zpoza vápna trefila přesně k tyči.

Druhý poločas začal vyrovnanou hrou, kterou byla i využitá šance Krupky v 55. minutě po chybě ve středu rakovnické obrany – 5:2. Jenže hráčky Rakovníka opět na soupeře zatlačily, donutily ho k chybám, které potrestaly dvěma góly. Roubíková se řítila sama na branku Krupky, vystřelila jen do tyče, ale míč doběhla a zasunula do prázdné branky.

Totéž se povedlo v 65. minutě Plzákové, která však trefila brankářku, ale u odraženého míče byla první a stačila přihrát lépe postavené Roubíkové, která nekompromisně pod břevno zakončila – 5:4. Do té doby suverénní domácí se začaly strachovat o výsledek, ale síly ubývaly až příliš rychle. Definitivně rakovnickou snahu o vyrovnání utnul gól z penalty.

„Musím smeknout, co dneska holky dokázaly. Prohrávat za čtvrt hodiny o čtyři branky a nakonec se dotáhnout na rozdíl jedné, to je skoro neuvěřitelné. Navíc v takovém vedru, to bylo už na hranici sebeobětování. Moc všem děkuji, že to nevzdaly a daly do toho i tu potřebnou nadstavbičku," byl překvapený trenér Milan Klos

FK Rakovník: Pavlíčková – Vajcová, Vedralová, Jungová, Lodeová (88. Brabcová Ad.) – Andrová, Hrdličková, Zelenková, Plzáková – Dubcová, Roubíková.

ZDENĚK ANDR