Do Pavlíkova zamířily Kralupy nad Vltavou, jež od začátku sezony nenašly přemožitele. Nad svými soupeři zvítězily vždy minimálně s rozdílem dvou a celkem inkasovaly pouze tři branky. Naopak tým domácích, který se drží spíše ve středních vodách tabulky, měl před duelem vyrovnané skóre 10:10.


SK Pavlíkov – Kralupy n. Vltavou 2:6 (0:4)

Hned od úvodního hvizdu bylo vidět, kdo bude řídit a udávat tempo zápasu. V první čtvrt hodině zápasu dokázali držet domácí s hosty ještě krok. Měli i pár dobrých příležitostí, ale jednalo se spíše o střely z velkého vápna, se kterými si brankář vždy s přehledem poradil. Od dvacáté minuty se ovšem skóre zápasu měnilo jako na běžícím pásu. V jednadvacáté minutě ukázali hosté svou sílu a techniku. Obrana rozehrála rychle míč na volného záložníka, jenž kolmicí našel své spoluhráče a pro něj nebyl problém překonat domácí brankáře Glossera – 0:1. Ve 25. minutě opět po rychlé a kombinační hře zvýšili hosté svůj náskok na – 0:2. 33. minuta – další branka a zase do sítě Pavlíkova. Ulrich na levém beku chyboval a hosté okamžitě ránou z velkého vápna trestali – 0:3. Pět minut před koncem prvního dějství ukázali hosté fotbalové cítění. Hostující útočník, jehož atakoval domácí Ulrich, se ho snažil obehrát, ale když si všiml odkryté domácí svatyně, vyslal přesnou střelu přes brankáře – 0:4.

I v druhém poločase se padly čtyři branky. Nejprve v 58. minutě zahrával trestný kop P. Franěk. Jeho ránu vytáhl brankář do břevna, ovšem dobíhající Michal Vodrážka se nemýlil a nekompromisně zakončil – 1:4. Na to záhy hosté odpověděli v 62. minutě zápasu. Rychlonohý útočník Kralup se vřítil do vápna, obešel beka a zpětnou přihrávkou našel spoluhráče – 1:5. V 70. minutě snížil domácí Mouan křížnou střelou na 2:5. To ovšem hostům nevadilo, navíc v 85. minutě upravili na konečných – 2:6.

„Prohráli jsme se silným a lepším soupeřem, který si vítězství bez pochyby zasloužil,“ řekl po utkání trenér domácích Petr Čech.

SK Pavlíkov: Glosser – Ulrich, Chládek, Vanický (43. Vodrážka), Dvořák – Samson ( 78. O. Opat), P. Franěk, Pánek (D. Franěk), L. Opat – Mouan, Polcar.