SK Pavlíkov – Ohnivec Městečko 2:1 (0:0)

Do utkání vstoupili mnohem aktivněji městečští fotbalisté. Pavlíkovské mužstvo zhruba po dvaceti minutách hru vyrovnalo. Brankových šancí bylo v prvním poločasu jako šafránu. Největší šanci Městečka neproměnil Hadrava, který sám před brankářem Konopáskem nezkrotil ideálně míč. V další vážnější akci pak propasíroval míč M. Bestajovský až k Petru Šnídlovi, který z nadějné pozice pálil nad konstrukci pavlíkovské svatyně. Pavlíkov se v prvním poločasu dostal do dvou vyložených šancí, ale zůstalo jen u nich. Neprve míč špatně odhadl hostující stoper Patera, kterého míč přeskočil. Toho využil domácí Peták, který své sólo završil střelou těsně vedle. Domácí mohli jít do vedení po chybě Červeného, kdy se řítili pavlíkovští hráči v početní převaze na jednoho obránce Městečka. Jejich šance skončila ale opět mimo městečskou svatyni.

V druhém poločasu se již domácí příznivci branky dočkali. Hned v úvodu poslal Chládek míč hlavou za záda Kopernického – 1:0. Městečko se snažilo o vyrovnání, ale jejich plán se stal složitější v 65. minutě, kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující Hégr. I přes tento handicap se podařilo hostům vyrovnat. Střelu P. Šnídla vyrazil Konopásek pouze k dobíhajícímu M. Bestajovskému, který si věděl rady – 1:1. Domácí šli ale po pěti minutách opět do vedení. Hostující obránci byli nedůslední v bránění centru. Toho využil D. Franěk – 2:1. V závěru utkání byl ještě vyloučen Kučera.

„Utkání jsme chtěli vyhrát. Odjeli jsme v nejsilnější sestavě , kterou jsme mohli mít. Bohužel ale utkání se pro nás nevyvíjelo příliš dobře. Domácího brankáře jsme až na výjimky skoro vůbec neprověřili,“ vrátil se k utkání lodivod Městečka Stanislav Jansa.

Ohnivec Městečko: Kopernický – Červený (75. Kučera), Patera (65. Beneš), Langmajer, Hégr – Urban P., Hadrava, Urban J., Šnídl J. – Šnídl P., Bestajovský M.

SK Pavlíkov: Konopásek – Pánek, Chládek, Franěk, Týče – Fidler, Polcar, Erben, Bauer – Peták, Seidl (68. Gebhart).