FC 05 Zavidov – FK Chmel Mutějovice 5:4 (4:3)

Během prvního poločasu se diváci dočkali celkem sedmi branek, z toho jich šest vstřelili fotbalisté z Mutějovic. Nejprve si dal vlastní branku po rohovém kopu Melč, za nedlouho se o vyrovnání postaral mutějovický Beránek. Mutějovice dostal následně do vedení Beránek – 1:2. O několik minut později bylo ale srovnáno. Střelu nešťastně tečoval mutějovický L. Kapoun - 2:2. Mutějovičtí i přes nepřízeň osudu bojovali a kapitán L. Roubík je poslal znovu do vedení, když proměnil pokutový kop – 2:3. Ani z tohoto vedoucího gólu se hosté dlouho neradovali. Dlouhý pas na Korčáka se snažil zlikvidovat mutějovický bránce Kroupa. Jeho odkop byl ale tolik nešťastný, že skončil za zády gólmana Mutějovic Aksamita – 3:3. Zavidovští do poločasu vstřelili alespoň jednu branku. Do opuštěné svatyně poslal míč Korčák – 4:3. Ve druhém poločase se do dvoubrankového vedení dostali Zavidovští, když v 73. minutě unikl Korčák a svůj únik zakončil chladnokrevně. Hosté pak již v 82. minutě snížili L. Roubíkem z pokutového kopu. K utkání se ještě detailněji vrátíme.