Sokol Mšec – Tatran Rakovník B 0:3 (0:2)

Prvních deset minut ovšem patřilo domácím, kteří si dokázali vypracovat dvě velmi dobré příležitosti, když se nejprve zjevil sám před Bartyzalem Polášek, ale branku přestřelil, a o několik minut později vytáhl tatranský brankář střelu Šebesty. Poté se hosté osmělili, velkou šanci Pidrmana vykopl z brankové čáry Heller, ale ve 26. minutě se Tatranští dočkali, když po rohovém kopu překonal Klímu Tauš – 0:1. Domácí mohli vyrovnat, ale hlavičku Jurgovského vyrazil na roh Bartyzal. Ve 35. minutě udeřili hosté podruhé, když po akci Weise a Douši se dostal míč k osamocenému Pidrmanovi, který uklízel balon do prázdné brány – 0:2.

V druhé půli se domácí snažili s výsledkem něco udělat, čehož využíval Tatran k rychlým brejkům. Zejména Pidrman šel několikrát sám na bránu, avšak na domácí brankáře ani jednou nevyzrál. Přesto se Rakovnickým podařilo vstřelit ještě jednu branku díky zkušenému Pokornému, který zúročil přihrávku Pidrmana – 0:3.

„Do utkání jsme vstoupili dobře, během prvních deseti minut jsme měli dvě dobré příležitosti, bohužel ani jednu jsme neproměnili a od té doby Tatran převzal otěže hry. Byl lepší na balonu i v osobních soubojích a nepouštěl nás na dostřel branky. My jsme byli naopak absolutně bez pohybu, v každém souboji jsme byli druzí a Tatran vyhrál zaslouženě," zhodnotil utkání kouč Mšece Lukáš Mrázek.

To trenér hostů Zdeněk Weis mohl být s povedenou odvetou spokojen.
„Utkání bylo pohodové, bez žádných extempore. My jsme na začátku udělali dvě chyby, po kterých mohl jít soupeř do vedení, ale pak už jsme soupeře přehrávali hlavně v poli, byli jsme rychlejší na míči a vstřelili jsme do poločasu dvě branky. Druhá půle už nebyla tak dobrá jako první, avšak soupeře jsme do žádných šancí nepouštěli, naopak jsme mohli přidat z brejků i více branek. Máme tři body, jsem spokojen."

Sokol Mšec: Klíma – Heller, Paluba, Pejša, Šebesta – Janoušek, Zázvorka, Neužil, Škuthan – M. Polášek (77. R. Cífka), Jurgovski.

Tn. Rakovník B: Bartyzal – Douša, T. Vodrážka, L. Šika – Hájek, Weis (74. Pokorný) – Tauš (80. Kroupa), J. Konopásek, Černý – T. Kapoun (9. Pidrman), Mutinský.