SK Rakovník – Tatran Sedlčany 9:0 (6:0)

Utkání starších dorostenců se odvíjelo za jednoznačné převahy Rakovníka. Prakticky se hrálo jen na jednu branku. Domácí se ujali vedení již ve 2. minutě z penalty, kterou proměnil Kapek.

Po čtvrthodině hry krásnou akci Sklenky s Kučerou zakončil přesnou hlavičkou Hamouz – 2:0. O dvě minuty později Kapek hlavou nasměroval centr Schwendta po třetí do sedlčanské sítě. Ve 31. minutě Kapek zvýšil na 4:0 a krátce nato J. Červený zakončil své sólo přes tři protivníky přesnou střelou k tyči, aby čtyři minuty před koncem prvního poločasu posunul skóre na 6:0.

Neuběhly ani dvě minuty druhého dějství a Kapek svou čtvrtou trefou do černého zvýšil na 7:0. V 55. minutě Hamouz po přihrávce J. Červeného dal osmý gól domácích.

Až za tohoto stavu vážněji zahrozili i hosté, kteří byli nejslabším celkem v soutěži, když ve 30 zápasech získali pouhých devět bodů. Vršeckého únik však zlikvidoval gólman Kučaba.

Rakovnický brankostroj se zastavil v 70. minutě, kdy Schwendt střelou z velkého vápna upravil brankový účet na 9:0. Změnit ho ještě mohli Z. Červený a Sodomek a dvě minuty před závěrečným hvizdem rozhodčího Brdy i hosté, ale nepodařilo se to nikomu.
„Po jednoznačné převaze jsme zaslouženě vysoko zvítězili a po nepříliš povedeném závěru soutěže si alespoň trochu spravili chuť,“ poznamenal domácí trenér Jiří Kučera.

SK Rakovník: Kučaba – Ruprecht (60. Z. Červený), Hamouz, Vorel – Kapek (60. Sodomek), J. Kučera, Sklenka, J. Červený, Schwendt - Vávra (70. Mates), P. Červený (60. Sixta). Trenér Jiří Kučera.

SK Rakovník – Tatran Sedlčany 5:0 (2:0)

Zápas mladších dorostenců přinesl pohlednou kombinační kopanou obou mužstev a o výsledku rozhodla střelecká produktivita domácích, zatímco hosté v koncovce selhali.

Skóre otevřel ve 32. minutě z trestného kopu Z. Červený a na 2:0 zvýšil krásnou střelou přes celou branku ve 38. minutě Ždánský.
Šest minut po změně stran se střelecky prosadil Ryšlavý a krátce nato čtvrtý gól přidal Kučera, který proměnil pokutový kop. V 57. minutě měli domácí štěstí, když sedlčanský projektil zastavila tyč.

Hosté mohli korigovat skóre i v 65. a 70. minutě, kdy se lehce protáhli v té době laxně hrající rakovnickou obranou, ale brankář Kraus jejich snahu zneškodnil. Konečnou podobu výsledku dal v 79. minutě Sklenka.

„Viděli jsme velice pěkné utkání. Soupeř se představil v dobrém světle a skóre neodpovídá dění na hřišti, protože i on si vytvořil několik velmi dobrých příležitostí, které, na rozdíl od nás, nedokázal gólově vyjádřit. To ovšem nesnižuje výkon našich hráčů, protože hráli opravdu dobře a zaslouží si pochvalu,“ řekl rakovnický trenér Jaroslav Hamouz.

SK Rakovník: Kraus – Z. Červený, Kučera, Ždánský, Mates – Huttr, Procházka (Králička), Ryšlavý, M. Hamouz - Sodomek (Sklenka), Kulhánek (P. Červený). Trenér Jaroslav Hamouz.