Mutějovice – Slaný 3:3 (0:2)

Utkání otevřel Nykl. Zbavil se obránců a nekompromisní střelou pod břevno nedal Aksamitovi šanci. Ve 33. minutě domácí po pěkné akci nastřelili z úhlu tyčku. Hned nato po standardce Galbavého Nykl poslal míč hlavou do sítě podruhé – 2:0.

Domácí před poločasem ještě nastřelili z dálky břevno. Po změně stran a trojím střídání se domácím podařilo snížit pomocí tyče a pět minut po Sajnerovi se trefil také Gril, který hlavou dorážel vyraženou střelu.

Otočit skóre se pak z penalty, kterou vyrobil Kubaška, podařilo L. Roubíkovi. V 65. minutě Kubaška střelou po zemi srovnal stav. Rozhodnutí učinil až dvě minuty před koncem Galbavý, zbavil se Aksamita a s přehledem poslal míč do mutějovické brány. Odvrátil tak diváky již očekávaný penaltový rozstřel.

Mutějovice: Aksamit – P. Bradáč, L. Roubík, Kinter, Melč (Staněk) – Křikava (46. T. Roubík), Medřický, Kučera, Grill – Setnička, Sajner. Trenér Milan Staněk.