Admira Praha – SK Rakovník 2:1 (1:0)

Vutkání starších dorostenců se po čtvrthodině hry dostali po chybě rakovnických stoperů do vedení domácí. Poté měl ve vyrovnané partii prvního poločasu velkou příležitost vyrovnat Jelínek, který šel sám na gólmana, ale mezi tři tyče se nakonec netrefil. Po přestávce měli hosté mírnou územní převahu, nastřelili dvakrát břevno a dvakrát tyč. Naopak v62. minutě zvelice přísně nařízené penalty Pražané zvýšili na 2:0. Poté Rakovničtí zatlačili domácí na jejich polovinu hřiště, ale ztlaku vytěžili jen jeden gól, jehož autorem byl Kočárek, který hlavou nasměroval centr aktivního Polcara do sítě.

„Byl to pro nás smůlovatý zápas, vněmž jsme zbytečně ztratili body. Několik našich střel zastavila brankové konstrukce a naopak jsme dostali gól ze spornéhopokutového kopu. Myslím, že nerozhodný výsledek by byl spravedlivějším vyjádřením průběhu utkání“, poznamenal trenér hostů Miroslav Křivánek.

SK Rakovník: Zíka – Koloc, Tóth, Hvězda, Weis – Polcar, Helebrant, Kočárek, Jelínek – Jirásek, Lupák. Střídali Hanzl a Černý. Trenér Miroslav Křivánek.

Admira Praha – SK Rakovník 3:3 (2:1)

Zápas mladších dorostenců mohl začít pro hosty špatně, když patnáct vteřin po úvodním hvizdu sudího domácí kopali penaltu nařízenou za faul gólmana Suchého na útočníka domácích, ale Pražané bránu netrefili. Tlak Admiry ale pokračoval i nadále a během prvních dvaceti minut se domácí dostali do vedení 2:0. Ve 22. minutě se poprvé radovali Rakovničtí, když Běleckým snížili na 1:2. Autor gólu se však při kontaktu sdomácím brankářem zranil a zápas pro něj předčasně skončil. Závěr prvního poločasu byl ve znamení územní převahy hostů, kteří si vytvořili několik slibných šancí kvyrovnání skóre, ale Hora, Černý i další je neproměnili. Rakovnická snaha o srovnání brankového účtu pokračovala i po změně stran. Brzy přinesla ovoce, když Jirásek zpokutového kopu vyrovnal na 2:2. Těsně před koncem zápasu Pešta krásně vyslal na zteč domácí svatyně Kocha, který před bránou Pražanů našel volného Schwendta, jenž bez větších problémů poslal míč do sítě – 2:3. Vnastaveném čase však Rakovničtí o vítězství přišli.

„Byl to náš nejlepší letošní výkon. Škoda jen, že jsme vedení vnastaveném čase neudrželi a zrychlého útoku domácích dostali vyrovnávací branku. Přesto musím kluky za bojovnost, ale i některé pěkné fotbalové akce pochválit“, řekl rakovnický trenér Jiří Týče.

SK Rakovník: Suchý– Šika, Bělecký, Murčo, Ruprecht – Koch, Hanzl, Pešta, Černý – Jirásek, Hora. Střídali Lenner a Schwendt.Trenér Jiří Týče.